Klientský pracovník/pokladník - J&T Banka Bratislava (pozícia nemá obchodný charakter a nie je potrebné plniť obchodné plány)

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
J&T Banka Bratislava - River Park, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď, resp. dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce na tejto pracovnej pozícii, ktorá nie je obchodníckeho charakteru a nie je s ňou spojené plnenie obchodného plánu bude:

• Vykonávanie pokladničnej a zmenárenskej činnosti, odvody a dotácie do NBS
• Uzatváranie zmluvných dokumentov o vedení bežných, vkladových účtov a iných produktov banky
• Zriaďovanie, zmeny, autorizácie a kontroly bežných a vkladových účtov a iných produktov banky
• Zadávanie, autorizácia a modifikácia podmienok vedenia bežných a vkladových účtov a iných produktov banky
• Práca v CRM a zadávanie všetkých údajov o klientovi do systému
• Administrácia klienta v CRM, doplnenie údajov, aktualizácia
• Zrušenie bežných a vkladových účtov a iných produktov banky
• Preberanie tuzemských a zahraničných platobných príkazov k ďalšiemu spracovaniu
• Preberanie žiadostí (platobné karty, elektronické bankovníctvo, zmeny na účtoch)
• Vystavovanie potvrdení, konfirmácii
• Vybavovanie reklamácii
• Kontrola dokumentov

Pracovná pozícia nie je obchodníckeho charakteru a nie sú pri nej stanovené žiadne obchodné plány. Pracovná pozícia má administratívny charakter.
Pracovná doba: pondelok - piatok (víkendy sú voľné)
Preferujeme termín možného nástupu čím skôr.

Zaujímavá práca v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie, možnosť sebarealizácie, odborný rast, množstvo benefitov, a to vrátane členstva v exkluzívnom klube Magnus.

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali výlučne formou e-mailu. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme im veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. So želaním príjemného dňa, personálny odbor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

bankovníctvo, obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

klientský pracovník/pokladník v bankovej inštitúcii

Počet rokov praxe

2

Od úspešného kandidáta budeme vyžadovať:

- Ukončené minimálne SŚ vzdelanie ekonomického zamerania (obchodná akadémia)
- Všeobecný ekonomický prehľad a prehľad v bankových produktoch
- Preukázateľná prax na obdobnej pracovnej pozícii v bankovej inštitúcii je podmienkou
- Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- Minimálne základná znalosť anglického jazyka
- Samostatnosť a dôslednosť
- Zmysel pre detail a prácu s číslami
- Diskrétnosť
- Zodpovednosť
- Chuť pracovať

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2623343  Dátum zverejnenia: 7.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda