Máte príjemný hlas? Ste komunikatívny? Vyznáte sa v bankových produktoch? Ak áno, hľadáme vás - hotline konzultanta na pasívnej telefonickej linke

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, resp. dohoda
od: 850.- brutto ( spolu základná mzda a osobné ohodnotenie od dňa uzatvorenia PP), finálna výška základnej mzdy a osobného ohodnotenia závisí od skúseností vybraného kandidáta) , 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce na tejto pracovnej pozícii bude:

• prijímanie telefonátov a poskytovanie informácií o J&T Banke, o bankových produktoch, o skupine J&T na požadovanej odbornej a komunikatívnej úrovni
• pravidelné prehlbovanie informácií o bankových produktoch a službách
• preškoľovanie sa na nové produkty poskytované bankou
• vypracovávanie reportov v zmysle pokynov priameho nadriadeného
• administratívne činnosti spojené s poskytovaním bankových služieb a s výkonom pracovnej pozície
• poskytovanie služieb telebankingu

Ide o pasívnu telefónnu linku, telefonáty sa len prijímajú. Nie je to obchodnícka pracovná pozícia, hotline konzultant nepredáva a ani neponúka žiadne bankové produkty.
Pozícia je vhodná aj pre tých kandidátov/tky, ktorí by chceli pracovať na polovičný pracovný úväzok.

Pracovný čas na uvedenej pracovnej pozícii je 8 hodín denne (resp. 4 hodiny denne) v dňoch pondelok - piatok, call centrum je v prevádzke od 8.00 do 18.00.

Perspektívna a stabilná práca v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, nadštandardné a príjemné pracovné prostredie na brehu Dunaja.
Zaujímavá pracovná pozícia s možnosťou ďalej odborne rásť, množstvo benefitov:
- členstvo v exkluzívnom klube Magnus
- príspevky zamestnávateľa na rekreáciu, šport
- týždeň dovolenky naviac
- platené sick days
- parkovisko pre zamestnancov
- zamestnanecká knižnica
- odborné vzdelávanie
- bezplatné jazykové vzdelávanie priamo na pracovisku (angličtina a nemčina)
- množstvo zaujímavých volnočasových aktivít organizovaných zamestnávateľom
- stravné lístky v hodnote nad rámec Zákonníka práce
- zvýhodnené bankové produkty

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali výlučne formou e-mailu. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.
So želaním príjemného dňa, personálny odbor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

hotline konzultant - pasívna telefonická linka

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od úspešného kandidáta budeme vyžadovať:

- skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii v bankovníctve (call centrum finančnej inštitúcie, prípadne iné call centrum (mobilný operátor, UPC), prípadne prax na pozícii osobný bankár, teller, poradca klienta a pod.)
- prehľad v bankových produktoch bude výhodou, - pozícia je vhodná aj pre absolventa VŠ - odbor Bankovníctvo, financie, investovanie ako štartovacia pozícia v oblasti bankovníctva
- pozitívny prístup k práci
- prozákaznícka orientácia
- výborné komunikačné zručnosti, príjemný a bezchybný hlasový prejav
- dokonalá znalosť spisovného slovenského jazyka
- výborné prezentačné zručnosti
- znalosť práce s Microsoft Outlook, Excel a Word
- precíznosť a spoľahlivosť
- chuť pracovať

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2380896  Dátum zverejnenia: 27.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od: 850.- brutto ( spolu základná mzda a osobné ohodnotenie od dňa uzatvorenia PP), finálna výška základnej mzdy a osobného ohodnotenia závisí od skúseností vybraného kandidáta) , 13. a 14. plat