Marketingový špecialista/junior

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce na tejto pracovnej pozícii bude:

• spolupráca pri plánovaní PR aktivít
• monitoring mediálnych výstupov
• zaisťovanie produkčných marketingových služieb
• spolupodieľanie sa na tvorbe marketingového plánu pobočky J&T Banky v spolupráci s vedením spoločnosti
• realizácia úloh marketingového charakteru, a to hlavne v oblasti reprezentácie a reklamy
• spolupráca pri organizácii výberu partnerov na realizáciu marketingových úloh
• vytváranie, dopĺňanie, udržiavanie a dodržovanie design manuálu pobočky J&T Banky
• zabezpečovanie výroby a dodávky merkantilu (hlavičkový papier, vizitky, obálky a iné) v spolupráci s príslušnými vedúcimi zamestnancami
• spolupráca pri tvorbe a realizácii elektronických materiálov (www stránka, infomateriály, templates a iné)
• zabezpečovanie iných operatívnych úloh podľa pokynov nadriadených

Perspektívna a stabilná pracovná pozícia s kreatívnou pracovnou náplňou a s možnosťou odborného rastu.
Mladý a dynamický pracovný tím, príjemné pracovné prostredie a balík zamestnaneckých benefitov vrátane členstva v exkluzívnom klube Magnus.

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby nám svoje profesné životopisy poslali formou e-mailu, a to v slovenskom aj v anglickom jazyku.
Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať tých kandidátov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.
Ostatným ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti a do budúcnosti prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov.
Personálny odbor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od úspešného kandidáta budeme požadovať:

- ukončené VŠ vzdelanie marketingového zamerania
- minimálne 1 ročnú prax v odbore, prípadne šikovný a ambiciózny absolvent/ka, ktorý dokáže na sebe tvrdo pracovať
- aktívnu znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- veľkou výhodou bude prax v oblasti marketingu z finančnej inštitúcie
- skúsenosti s tvorbou reklamných kampaní (ATL a BTL)
- vynikajúce prezentačné schopnosti
- zmysel pre tímovú prácu
- vysokú mieru kreativity
- samostatnosť
- schopnosť pracovať pod tlakom a zvládať stresové situácie
- časovú flexibilitu
- dobrý time management
- pri seniorskej pozícii aj skúsenosti s riadením menšieho pracovného tímu

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2242246  Dátum zverejnenia: 7.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda