Bankár pre segment Komfort - miesto výkonu práce Nitra

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
ihneď/dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bankár segmentu Komfort zabezpečuje najmä tieto činnosti:

• zabezpečuje kontakt klienta s bankou, zabezpečuje identifikáciu a nadviazanie zmluvného vzťahu s klientom,
• pripravuje zmluvy pre klientov, vykonáva akvizičné činnosti spojené s akvizíciou nových klientov v zmysle zvereného portfólia klientov,
• zodpovedá za zverené portfólio klientov v zmysle prideleného segmentu klientov,
• vykonáva reporting obchodných aktivít v zmysle požiadaviek priameho nadriadeného a vedenia banky,
• je povinný sledovať všetky predpisy týkajúce sa svojho pracovného zaradenia a riadiť sa nimi,
• v plnom rozsahu zodpovedá za pridelené hotovostné a bezhotovostné prostriedky (hotovosť a firemná platobná karta)
• bankár segmentu Komfort obsluhuje klientov zaradených do prideleného segmentu, a to formou osobných stretnutí,

Táto pracovná pozícia je spojená s každodenným vedením služobného motorového vozidla v rámci mesta Nitra, Nitrianskeho kraja alebo iného bližšieho okolia.

Pracovná pozícia sa obsadzuje na dobu určitú, a to počas čerpania materskej a rodičovskej dovolenky.

Úspešnému kandidátovi ponúkame perspektívnu prácu v dynamickej spoločnosti, odborný rast a balík zamestnaneckých výhod a benefitov po skončení skúšobnej doby, a to vrátane členstva v exkluzívnom klube Magnus.

Prosíme uchádzačov/čky o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali výlučne formou e-mailu do termínu 01.06.2015.
Na pracovný pohovor, ktorý sa uskutoční v Bratislave budeme pozývať iba tých uchádzačov/čky, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.
Ostatným kandidátom, ktorých nebudeme kontaktovať, vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a do budúcnosti všetkým prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov.
So želaním príjemného dňa, personálny odbor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Od úspešného kandidáta/tky budeme očakávať:

- minimálne stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- prax na pracovnej pozícii teller, poradca klienta, klientský pracovník, osobný bankár, privátny bankár je podmienkou
- znalosť bankových produktov a všeobecný ekonomický prehľad je podmienkou
- osobný záujem o oblasť investičných produktov a prehľad v tejto oblasti bude veľkou výhodou
- proklientskú orientáciu
- výborné komunikačné, obchodnícke a prezentačné schopnosti
- spoločenské vystupovanie
- aktívny vodič (pracovná pozícia je spojená s denným vedením služobného motorového vozidla)

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2113277  Dátum zverejnenia: 18.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda