Logo J.R.G. s.r.o.

Zamestnanie pre natierača v profesionálnom prostredí uzavretej kabíny

J.R.G. s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 887/53, 058 01 Poprad-Spišská Sobota
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5,98 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanie pre natierača v profesionálnom prostredí uzavretej kabíny!

  • Budete uskutočňovať náter dielcov a ich jednotlivých súčastí vagónov v súlade s technickými postupmi a v požadovanej kvalite.
  • Pracovný deň bude pozostávať z prípravy povrchu, aplikácie farby a kontrolného procesu.
  • Budete zodpovední za udržiavanie a čistenie natieracej kabíny a zariadení.

Budete obsluhovať stroje a zariadenia potrebné na uskutočnenie náterov.

Pracuje sa v trojzmennej prevádzke.

  • Získajte dochádzkový bonus v sume 100,00 EUR.
  • Dostávajte prémie do výšky 15%.
  • Získajte mimoriadne odmeny za vynikajúce výsledky.
  • Získajte dovolenkovú a vianočnú odmenu pre väčšiu pohodu.
  • Získajte príplatok pri práci v trojzmennom režime.
  • Využite naše moderné pracovné vybavenie a technológie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

maliar, lakovník

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  • žeriavnicky preukaz, oprávnenie na obsluhu zdvíhacích zariadení​
  • ​čítanie výkresovej dokumentácie, základné znalosť strojárskych výrobných technológii, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, orientácia na výsledok​

Spoločnosť J.R.G. s. r. o. je strojárskou firmou, ktorá sa zaoberá povrchovou úpravou kovov formou kataforetického lakovania a robotického lakovania. Zároveň v našom portfóliu služieb ponúkame opracovanie dielcov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Harvišová Majerská
Tel.: +421918735013
E-mail: poslať životopis
ID: 4808070  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,98 EUR/hod.