Frézar - horizontkár

J.R.G. s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 887/53, Prešovský kraj, okres Poprad
Termín nástupu
16.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Frézovanie rôznych plochých a skriňových súčiastok, prípadne iných špecifických dielcov.
• Opracovávanie polovýrobkov pomocou fréz a iných rotačných obrábacích nástrojov a zariadení.

Práca v stabilnej spoločnosti s ponukou rôznych zamestnaneckých výhod a benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore

Počet rokov praxe

2

čítanie výkresovej dokumentácie, základná znalosť strojárskych výrobných technológii, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, orientácia na výsledok

Spoločnosť J.R.G. s. r. o. je strojárskou firmou, ktorá sa zaoberá povrchovou úpravou kovov formou kataforetického lakovania a robotického lakovania. Zároveň v našom portfóliu služieb ponúkame opracovanie dielcov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3123491  Dátum zverejnenia: 6.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou