IT špecialista

J.R.G. s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 887/53, Poprad
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou uvedenej pozície je:
- Samostatne riadiť a organizovať činnosti pri zavádzaní a zabezpečovaní prevádzky informačných systémov v spoločnosti v pridelených oblastiach.
- Samostatne vykonávať komplexné rozbory a analýzy úloh v oblastiach automatizácie procesov.
- Navrhovať spôsoby a metódy riešení úloh v súlade s koncepciou zavádzania informačných systémov spoločnosti.
- Spolupracovať s ďalšími zamestnancami pri návrhu a spracovaní projektov a programov.
- Testovať a upravovať software dodávateľov v súlade s potrebami koncových užívateľov.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, zašlite Váš štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na e-mailovú adresu: kariera.jrg@gmail.com. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky, ostatným ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- logické myslenie, tvorivosť, komunikačné schopnosti, schopnosť vyjednávania, zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita, orientácia na výsledok.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a strojárskym spracovaním kovov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kpt. Nálepku 2561/47
750 01 Trebišov
ID: 2758459   Dátum zverejnenia: 11.10.2016