Magento Web Developer

J.P. s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podieľať sa na programovaní a tvorbe e-commerce riešení na platforme Magento. Tvorba a úprava pluginov na platforme Magento.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Minimálne 1 rok skúsenosti s verziou Magento Community a Enterprise
Tvorba a práca s modulmi
Expert v PHP, Ajax, DIV+CSS, HTML, HTML5, JavaScript, Linux a iné relevantné techniky

Ďalšie potrebné skúsenosti:
Chápanie základnej konfigurácie a manažmentu Linux server (Ubuntu/Debian, atď.)
Skúsenosti s prácou v Git alebo s inými projektovými tools
Schopnosť komunikovať v angličtine mailom, čítať anglické technické špecifikácie atď.
Skúsenosti s prácou v tíme, silné komunikačné a koordinačné schopnosti

Značka J.P. vznikla v roku 1999 sídli v Bratislave. JP European Desing sa zmeriava na výrobu pohodlného a funkčného zimného športového oblečenia. Jednotlivé kolekcie navrhuje európsky dizajnérsky tím, ktorý neustále pracuje na skvalitňovaní svojich modelov podľa svetových trendov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2411161  Dátum zverejnenia: 26.1.2016