Stavbyvedúci

J.P.V.K. SROS spol. s r.o.

podľa okolností aj mimo DK, Dolný Kubín, Martin, Ružomberok, Tvrdošín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizácia práce na stavbe, preskúmanie projetk.dokumentácie,koordinácia stavby,súpisy,zabezpečenie tech. a pracovnej disciplíny na stavbe a iné.

Spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na trhu, stabilné pracovné miesto s možnosťou rastu

Životopisy zasielať na uvedený e-mail, poprípade poštou. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilný, pružný s ochotou pracovať a učiť sa, kreativita, zmysel pre zodpovednosť

Sme rodinná, stabilná, dynamická stavebná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už 25 rokov, bez zmeny majiteľa, názvu a telefónneho čísla. Firma sa zaoberá prevažne pozemnými stavbami, ako sú budovy, haly, rodinné domy, funkčné budovy a i. Našou prioritou sú potreby a želania klienta, neprihliada sa na kvantitu, ale na kvalitu, ktorá je poslaním spoločnosti. Firma sa snaží využívať moderné technológie a techniky, koordinovaním všetkých činností spoločnosti. V spoločnosti je stredisko nákladnej dopravy, plynárov a kúrenárov. Sme spoločnosť dlhodobo a stabilne pôsobiaca na slovenskom trhu, ktorá ponúka sociálne istoty, porozumenie, rast, vzdelanie a možnosti naučiť sa novým veciam.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

M.R.Štefánika 2266
02601 Dolný Kubín
ID: 249322   Dátum zverejnenia: 6.3.2017