Lakýrník

J&K Jobs s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
95 - 110 Kč/hodina, V čistém. SK plat 4 eura/hodinu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce se syntetickými barvami na velkých plochách (kolejová vozidla)
Tmelení a broušení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost je v oboru dopravního strojírenství tradiční českou firmou se silným postavením na domácím i světovém trhu. Vznik je spojený s oborovou i finanční restrukturalizací firmy, která vyústila v celkovou stabilizaci společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost J&K Jobs je personální agentura především v oboru strojírenství. Pokud práci nabízíte nebo práci hledáte, jsme tu pro Vás. Naší specializací je zprostředkování zaměstnanců na pracovní pozice dle nabídky práce. Práci zprostředkováváme především ve strojírenském, automobilovém, elektronickém a stavebním průmyslu. Hledáme především zaměstnance na pozice: svářeč, obráběče kovů, řidiče vysokozdvižných vozíků. Sídlo naší společnosti je v Jablunkově, ale působíme po celé ČR. Pomůžeme vám získat zaměstnání.

Volná místa nabízíme jak odborným pracovníkům s praxí tak zájemcům o pomocné práce.
Našim klientům pomáháme řešit problém dočasného přidělení zaměstnanců jak i jejich nedostatek v daném regionu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1860515  Dátum zverejnenia: 8.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 95 - 110 Kč/hodina, V čistém. SK plat 4 eura/hodinu.