Číšník-servírka

J & J Hotels s.r.o.

Místo práce
Harrachov, Okres Semily

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Volná pracovní pozice číšník/servírka

Do našeho provozu v Harrachově přijmeme spolehlivé kolegy na pozici číšník/servírka. Očekáváme pozitivní osobnost s kladným vztahem k uvedené profesi a lidem. Možnost profesního růstu a realizace v rámci stabilní společnosti s větším portfoliem provozů. Harrachov je jedno z nejoblíbenějších Krkonošských středisek a je vyhledávané turisty po celý rok

Nabízíme

Práci v mladém kolektivu, pracovní poměr na dobu určitou/neurčitou (dle dohody), zajímavé platové ohodnocení, firemní bonusy, personální ubytování a stravu, slevy na lyžování, firemní akce a další bonusy. Možnost zapracování i pro čerstvé absolventy.

Náplň práce

Samostatná práce v hotelové restauraci a Lobby baru. Obsluha hostů v rámci bufetových snídaní, večeří a poledního a´la cart provozu, příprava káv a míchaných drinků apod.

Informace o náboru

ID: 3023389  Dátum zverejnenia: 20.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.