Špecialista zákazníckeho servisu

J.J.Darboven s.r.o.

Miesto práce
Na vrátkach 16, 841 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna komunikácia so zákazníkmi
- Získavanie objednávok a ich zadávanie do systému
- Plánovanie trás rozvozu
- Riešenie najrôznejších požiadaviek zákazníkov
- Komunikácia s logistickými partnermi
- Spolupráca s obchodným tímom
- Kontrola správnosti a úplnosti dát

- Zázemie v silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Zaujímavá a samostatná práca
- Možnosť sebarealizácie
- Motivujúce platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ vzdelanie s maturitou
- Skúsenosti zo zákazníckeho servisu vítané
- Výborné komunikačné schopnosti
- Znalosť MS Office
- Ochota sa učiť

Spoločnosť J. J. DARBOVEN s.r.o. bola založená ako jedna z dcérskych pobočiek nemeckej materskej firmy, ktorá sa už od roku 1866 venuje praženiu kávy a výrobe tých najkvalitnejších kávových zmesí. V súčasnej dobe ich má spoločnosť už 16, a to v 10 európskych krajinách. TRADÍCIA A INOVÁCIA - to je heslo, ktorým sa riadime. Sociálna zodpovednosť a ochrana životného prostredia sú prístupy, ktoré našu spoločnosť charakterizujú. Nájdete u nás teda nielen BIO produkty, ale aj FAIRTRADE. Svojim zákazníkom ponúkame kompletný servis. Od osobného prístupu, riadených ochutnávok našich produktov, až po špičkové technológie, ktoré dlhodobo patria medzi svetovú elitu v oblasti hotelierstva.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2117033  Dátum zverejnenia: 22.5.2015