Zdravotnícky personál pre mobilnú opatrovateľskú službu Mníchov

J.H. International Personaldienstleistung

Miesto práce
Mníchov, okolie, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
15.05.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1600-2000 za 40 hod. tyzdenne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navsteva pacientov v ramci mobilnej sluzby - komunikacia, hygiena, priprava liekov, osetrenie a preväzy, vedenie dokumentacie, pomoc v domacnsoti, organizacna cinnost, spolupraca s lekarom a dalsou sluzbou. Praca vyzaduje skusenosti a jazykovu zdatnost. Vodicsky preukaz. Ranna sluzba prevazuje.

Trvaly prac. pomer 40 hod tyzdenne, vyhodne platove ohodnotenie podla vykonu a odbornosti, priplatky vikendy a sviatok ( 5,10-6,40 /hod) nadcasy su preplatene.
Seriozny pristup zamestnavatela a podpora pri Vasom kariernom rozvoji. Pomoc s ubytovanim.

Poslite nam zivotopis v nemcine s fotkou, vysvedcenia a dalsie vzdelavanie: certifikaty, pripadne jazykove kurzy.
Uvedte nam termin nastupu, aktualne telefonne cislo a cas kedy Vas mozme kontaktovat.
Podporu v ramci dokumentov, jazykovej pripravy, uznanie kvalifikacie a adaptacie v Nemecku Vam poskytneme taktiez.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Mobilna abulantna sluzba s nadstandartnym ohodnotenim a kvalitou prace.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotna sestra

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Sprostredkovanie personálu, poradenstvo a personálny lízing predovšetkým medicínskeho personálu pre našich obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1727535  Dátum zverejnenia: 27.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600-2000 za 40 hod. tyzdenne