Junior PHP programátor, HTML kóder

J&E production s.r.o.

Miesto práce
Račianska 96, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou podľa skúseností, prémie...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kódovanie dodaných grafických podkladov z PSD do HTML
- programovanie funkcionality v našom CMS a e-shop systéme
- komunikácia s vybranými klientmi a riešenie ich každodenných potrieb
- práca na interných systémoch firmy

- možnosť firemného notebooku
- na pracovisku 24'' monitor
- webhosting pre zamestnancov zdarma

Informácie o výberovom konaní

Do tímu hľadáme Junior PHP programátora a HTML kódera.

Spolu so životopisom prosíme zaslať vaše referencie, informácie o skúsenostiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
PHP - Pokročilý
CSS - Expert
HTML - Expert

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná aj pre absolventov, ktorí však majú prax aspoň na súkromný projektoch, resp. ako freelancer.

J&E production je obchodná spoločnosť, ktorá poskytuje klientom profesionálne riešenia v oblasti ľudských zdrojov a personálneho poradenstva.

Zodpovednosť, kvalita, výnimočnosť a spolupatričnosť sú základné firemné hodnoty, z ktorých spoločnosť
J&E production vychádza vo všetkých svojich aktivitách.

Dobré meno spoločnosti J&E production, dôvera klientov a zamestnancov sú jej najdôležitejšou devízou v podnikateľskom prostredí. Spoločnosť J&E production rešpektuje zákony a všeobecne uznávané pravidlá a hlási sa k spoločenskej a morálnej zodpovednosti za všetky svoje podnikateľské konania.

Cieľ nášho snaženia je orientovaný tak, aby prinášal všestranné výhody pre klientov. Dôležité je pritom poznanie, že kvalitné riešenia sú vždy výsledkom spolupráce konkrétnych ľudí, ktorá prerastá do spojenectva. Chceme pochopiť problémy klientov a presvedčiť ich, že naše riešenia spolu so spôsobilosťami a schopnosťami našich ľudí sú pre
nich veľkou príležitosťou.
ID: 2233605  Dátum zverejnenia: 24.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou podľa skúseností, prémie...