Vodič nákladnej dopravy C+E

J.D.J. Trans, spol. s r.o.

Družstevná 471/6, 065 03 Podolínec, Prešovský kraj, Kežmarok, Poprad, Stará Ľubovňa, Maďarsko, Nemecko
Termín nástupu
26.03.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič nákladnej dopravy, víkendy voľné, nový vozový park, (priemerný vek vozidiel 2 roky)...
Preprava tovaru prevažne v rámci krajín SK, HU, AT - rozvoz polystyrénu

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle.
Naša spoločnosť má ústretový prístup, určite sa po osobnom stretnutí dohodneme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vodič MKD

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Pozitívny prístup k práci, zodpovednosť, samostatnosť,flexibilnosť ...

Spoločnosť vznikla v roku 2011 a momentálne disponuje moderným vozovým parkom emisných tried Euro 5 a 6, ktorý pozostáva z 7 návesových súprav a 7 tandemových veľkoobjemových súprav, ktoré vozia izolačné materiály pre nášho najväčšieho zákazníka. Momentálne spoločnosť zamestnáva 18 pracovníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

J.D.J. Trans s.r.o
Družstevná 471/6
065 03 Podolínec
ID: 2984115   Dátum zverejnenia: 22.3.2017