Operátor montáže, vstrekolisov a lakovne

J&C Personal Agency s.r.o.

Miesto práce
Legionárska 7451/4, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 650 Euro + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba na montážnej linke, na lisovni, v lakovni
- práca na 3 alebo 4 zmeny, v prípade 4 zmenky 12-tky
- práca v čistom prostredí, fyzicky nenáročná práca, potrebná trpezlivosť ,
precíznosť a dobrý zrak

- dochádzkový bonus
- výkonnostná prémia a prémia za dodržanie kvality
- príplatky za prácu nadčas
- zabezepčenie pitného režimu počas letných mesiacov
- zabezpečené stravovanie
- lokálna preprava v rámci TT
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

- výplatu vždy do 18. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého
pracovného procesu
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať
- seriózny prístup

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba interiérových dielov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel (Výroba interiérových dielov)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Precíznosť, presnosť, trpezlivosť
Flexibilita
Zodpovednosť

Ak hľadáte serióznosť, pravidelný príjem, flexibilitu, otvorenú komunikáciu tak nás kontaktujte. Sme spoločnosť, ktorá zamestnancov považuje za najväčší kapitál a podľa toho dodržiava všetky zásady serióznosti.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2650369  Dátum zverejnenia: 18.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 650 Euro + príplatky