Obchodný reprezentant na predajni

J.A.P. Slovakia, s.r.o.

Zadunajská cesta 12, sídlo firmy, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac, Plat FIX (brutto) + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie dopytov od zákazníkov a predajcov v existujúcich pracovných formulároch
- Predaj produktov koncovému zákazníkovi a pomoc pri navrhovaní
riešenia
- Príjem a výdaj tovaru zo skladov (interný vo firme a externý v rámci Petržalky - BA)
- Inventarizácia a zodpovednosť za sklady
- Zodpovednosť za plnenie stanovených firemných cieľov
- Práca v programe excel a word podmienkou !!!!!
- Komunikatívnosť, šikovnosť ducha obchodu a logické „sedliacke“ zmýšľanie v obchode vítané
-- uvítali by sme niekoho zo skúsenosťami v obchode, resp. obchodným duchom a s vybavovaním objednávok ako i obsluhou ľudí

UPOZORNENIE: vzhľadom k zodpovednosti za sklad a manipuláciu s tovarom by bola táto pozícia vhodnejšia pre mužskú časť populácie.

- Motivačné provízne ohodnotenie po skúšobnej dobe
- Služobný mobilný telefón
- Služobné auto v rámci výdaja z externého skladu
- Motivačné osobné bonusy v prípade veľmi dobrých výsledkov
- Ľudský prístup vedenia firmy a kolektívu
- Tímová práca a podpora
- Odborné vedenie a pomoc profesionálnym školiteľom v oblasti obchodu a stratégii predaja ZDARMA

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
V prípade Vášho záujmu prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu (fotografia vítaná) a motivačného listu (môže byť aj súčasťou oslovovacieho listu v texte mailu, motivačný list je však nutný) v slovenskom jazyku na: [email protected]

Do životopisu vložte nasledovný text, inak budeme Váš životopis podľa zákona pokladať za neplatný:
" Týmto dávam súhlas spoločnosti J.A.P. Slovakia, s.r.o.. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a poslali svoj životopis a motivačný list podľa definovaných podmienok. Vybraných kandidátov budeme pozývať na výberové konanie najneskôr do 14 dní telefonicky. Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. maloobchod)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Základné riadiace schopnosti plánovania si termínov a stretnutí
- Schopnosť vedieť navrhnúť postup ako dosiahnuť cieľ a výsledky
- Znalosť obchodných stratégií a práca v obchode výhodou
- Lojalita

Sme stabilná česká spoločnosť J.A.P. Slovakia, s.r.o. pôsobiaca na trhu od roku 1991. Vyrábame a dodávame interiérové stavebné prvky (stavebné puzdrá, zábradlie, schodiská, grafosklo) do celej SR i do zahraničia. Našim cieľom je dodávať na trh výrobky špičkovej kvality v nadčasovom dizajne.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2205009  Dátum zverejnenia: 15.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac, Plat FIX (brutto) + provízia z predaja