Izolatér, práce na stavbe, hydroizolácie, klampiari

IZOMSK, s. r. o.

Jašikova 7, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Žiar nad Hronom, okres Žilina, okres Trenčín, okres Galanta, okres Senica, okres Nitra, okres Michalovce, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do firmy zaoberajúcej sa hydroizoláciami, prevažne v Bratislave a na Západnom Slovensku. Hľadáme schopného, spoľahlivého pracovníka s chuťou pracovať v partii. Ktorý má nejaké skúsenosti s prácou na stavbách. Najlepšie aspoň so skúsenosťami lepenia asfaltových pásov a pvc fólií. Ak nie, tak šikovných naučíme.

Možnosť ubytovania, stála práca, výplaty včas. Neskôr aj ohodnotenie navyše.

ak je to možné, prvý kontakt poprosím mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

zodpovdný prístup, pracovitosť a zručnosť

Hľadáme zodpovedného, spoľahlivého a zručného spolupracovníka do partie. Najlepsie s vodickym preukazom B. Do partie - vekový príemer 30-40 rokov.
Nieje potrebná prax - zaučíme
Práca na živnosť
V prípade potreby ubytovanie nieje problém.
ID: 2356964  Dátum zverejnenia: 29.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - dohodou