Potrubár

IZOMETRIC s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
2500-5000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

(najbližší termín kurzu: 24.04.2017 Vranov /T)

Chcete pracovať ako p..otrubár, ale Váš životopis je pre firmy nedostačujúci? .Chcete vedieť čítať izometrické výkresy a ovládať problematiku nastavovania potrubných spojov pre zvárača?
Potrebujete niekoho, kto Vám pomôže s hľadaním si práce na pozíciu potrubár? IZOMETRIC,s.r.o. je pre Vás správnou voľbou.

Ponúkame potrubárske kurzy so špecializáciou na energetický priemysel.
Po úspešnom absolvovaní nášho kurzu Vám firma IZOMETRIC s.r.o. v spolupráci s QUALITY AUSTRIA vystaví certifikát a našich absolventov zaradí na pracovné pozície. Garantujeme, že uchádzač bude po absolvovaní kurzu zaradený na pozíciu Potrubára.

Kurz trvá 2 týždne. Spolu 75hod. termíny na našej webstránke.

Čítanie izometrických výkresov, nastavovanie potrubných spojov (kolená, redukcie, príruby, tee kusy atď.) trigonometria (jednoduché vzorce na výpočet dĺžok, a osi potrubia a tvaroviek), nastavovanie potrubných spojov (prax 60%).

Viac informácii na tel.čísle 0918 240 109 alebo 0905 475 845, www.izometric.org

Absolvent získava certifikát ktorý vystavuje QUALITY AUSTRIA (podpisuje Prof.Ing.Imrich Dufinec, PhD., MBA., Dr.h.c.) a IZOMETRIC, s.r.o. (podisuje akreditovaný lektor)
Naší absolventi dosahujú výborné výsledky pri uplatnení sa na trhu práce. Až 86% naších absolventov získalo zamestnanie do 30dní od ukončenia nášho kurzu.
Nezamestaní majú kurz ZADARMO!
Viac na www.izometric.org alebo tel.čísle 0905 475 845

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

IZOMETRIC s.r.o. je akreditovaný školiaci systém, ktorého cieľom je odborná príprava na výkon činnosti potrubára v energetickom priemysle.
Po úspešnom ukončení kurzu intenzívne pomáhame naším absolventom uplatniť sa na trhu práce na pozícii potrubára s výbornými výsledkami!
ID: 3012021  Dátum zverejnenia: 13.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500-5000€