Operátor vo výrobe izolačných skiel

IZOGLOBAL, s.r.o.

Miesto práce
Kollárova 85, 036 01 Martin, okres Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
po zaučení nadštandardný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- počas zaučenia obsluha jednoduchých zariadení a výkon jednoduchých pracovných operácií (na týchto pozíciach je práca vhodná aj pre ženy, resp. absolventov)
- (v prípade záujmu) postupne prechod na obsluhu zložitejších zariadení (NC a CNC) spojené s vyšším mzdovým ohodnotením
- práca v kolektíve - jednotlivé pracovné operácie na seba nadväzujú
- na každú pracovnú operáciu je stanovený pracovný postup a pracovník vykonáva aj vizuálnu kontrolu podľa kontrolných plánov
- základná údržba strojného zariadenia
- manipulácia s plochým sklom, príp. obsluha manipulačných zariadení
dvojzmenná prevádzka - (týždeň ranná a týždeň poobedná pracovná zmena)

- odmeňovanie je naviazané na náročnosť jednotlivých pracovných pozícií na linke
- príplatky za pracovné nasadenie podľa skutočne odvedenej práce
- možnosť práce nadčas, resp. v sobotu za príplatky
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu
- výplata načas, bez sprostredkovateľských poplatkov
- možnosť prechodu do kmeňového stavu zamestnancov =
zamestnanie v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu

Žiadosti spolu s profesijným životopisom prosíme zasielať e-mailom.
Dvojzmenná prevádzka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav a fyzická kondícia
- manuálna zručnosť, technické myslenie
- zodpovedný prístup k práci
- ovládanie CNC a NC strojov a zariadení je výhodou
- predošlá práca s plochým sklom je výhodou

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu s tabuľovým sklom už od roku 1994 a v súčasnosti je jej hlavným výrobným programom výroba izolačných skiel. V posledných rokoch spoločnosť zrealizovala výraznú modernizáciu technológie a výrobných priestorov, čo jej umožnilo podstatne zvýšiť kapacitu a kvalitu výroby. Stabilné postavenie medzi výrobcami izolačných skiel stojí na kvalitnej produkcii, efektívnej logistike a vhodnej obchodnej politike popri súčasnom plnení náročných požiadaviek zákazníkov. Spoločnosť od roku 2004 pracuje v systéme riadenia kvality podľa ISO 9001:2008. V roku 2011 sa spoločnosť stala členom skupiny SANCO – výkonnej aliancie stredne veľkých výrobcov izolačného skla na vnútornom trhu v rámcu EÚ. Výrobný program SANCO sa vyrába vo viac ako 30 európskych podnikoch. K tejto aliancii patria dnes okrem nemeckých podnikov taktiež výrobcovia izolačných skiel z Belgicka, Talianska, Holandska, Poľska a Českej republiky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1570238  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: po zaučení nadštandardný plat