Montér/ klampiar/ izolatér

IZMONT,s.r.o

Miesto práce
242, 920 56 Dvorníky, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž tepelných a chladových izolácií,technologických zariadení,klampiarske a izolačné práce.

Práca v dobrom kolektíve, dobré platobné podmienky, stabilné pracovné miesto.
Práce sú vykonavané po celom území SR a v zahraničí.
Dopravu a ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Klampiar,izolatér

bezúhonnosť, zručnosť, dobrý zdravotný stav, nakoľko sa jedná o práce vo výškach a na lešení (u nás sa absolvujú aj zdrav.prehliadky za týmto účelom).

Montáž tepelných a chladových izolácií,technologických zariadení,klampiarske a izolačné prace.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3038308  Dátum zverejnenia: 30.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohoda