Www.iZlato.sk / Kariéra v zlatníctve iZlato Jewelry (sale professional)

iZLATO, s.r.o. Pribinova 4, Bratislava 81109

oc Max alebo oc Max alebo oc Fórum Poprad podľa potreby a Vášho výberu (rovnako aj pracovný čas).
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
900-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Profesionálne praktické aj teoretické zaškolenie neskôr aktívne oslovovanie zákazníkov + odborné poradenstvo pri výbere šperkov.

-kariérny rast a pracovná doba dohodou.(možnosť skrátených úväzkov a fajn kolektív)
-zaujímavá perspektívna práca v inovatívnom a flexibilnom tíme úspešnej a stabilnej spoločnosti.
-naozaj výborné finančné ohodnotenie (výplata vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte)
-dobré pracovné podmienky a stabilné zamestnanie v kľudnom prostredí.
zamestnanecké zľavy a iné výhody.

náš etický kódex http://izlato.sk/stranka/eticky-kodex-zlatnictva-izlato-sk-s241.html

Ideálnym kandidátom pre prácu v sietí predajní iZlato Jewelry je osoba láskavá, čestná, pokojná, ochotná komunikovať s ľuďmi, s citom pre krásu, optimistickým prístupom k životu, a samozrejme s chuťou napredovať.
Vážime si dobré vychovanie a schopnosť pracovať v tíme, rovnako ako pozitívny prístup k životu.

Poctivosť, dôvera a lojalita sú najcennejšie hodnoty pre prácu v našej spoločnosti. Nevyhnutnou podmienkou, ktorá musí byť splnená u kandidátov je samozrejme, dokončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou.
Prvá fáza náboru je zložená z podávania žiadostí. Počas výberu sa berú do úvahy len spoľahlivo napísané žiadosti smerujúce svojim obsahom k našej spoločnosti.
Po analýze prihlášky (životopis, motivačný list a fotografia), vyberieme ľudí, ktorý sú pozvaný na pohovor. Počas pohovoru, by ste mali byť pripravení na otázky týkajúce sa, okrem iného aj vzdelania, pracovných skúsenosti, kariérnych plánov. Toto stretnutie môže mať rozhodujúci vplyv na budúcnosť Vašej kariéry, prezrite si našu stránku www.iZlato.sk
Rozhovor je skvelou príležitosťou na to, aby ste mohli klásť otázky aj vy. Premýšľajte o tom, čo chcete vedieť v rámci vášho postavenia a úloh.

Pohovor je vedený jedným z regionálnych koordinátorov prípadne konateľom spoločnosti.

(Uvítame aj referencie z predchádzajúcich zamestnaní.)
Po skončení pohovoru každý kandidát okamžite dostáva spätnú väzbu a teda naše vyjadrenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

OpenOffice.org Base - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ambície v kariérnom raste a spolupodieľaní sa na chode spoločnosti.
požadujeme podrobný životopis s aktuálnou fotografiou a motivačným listom.

Sme moderný internetový e-shop s kamennými predajňami, ktorý ponúka najširší sortiment zlatých a diamantových šperkov prinášajúcich luxus, pôvab, elegantnosť u žien ale aj mužov a Vašich ratolestí.

iZlato.sk je najväčšie internetové zlatníctvo na Slovensku a v Česku, funguje už viac ako 11 rokov a každým dňom sa zdokonaľujeme. Nie sme len predajcami, ale sme aj ľuďmi...

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

iZLATO, s.r.o.
Budova CENTRAL 1, Pribinova 4
811 09 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2084779   Dátum zverejnenia: 25.11.2016