Pracuj s nami ako asistentka predaja v prestížnom klenotníctve,, iZlato Jewelry,, v obchodných centrách Max a Fórum v Poprade

iZLATO, s.r.o. Pribinova 4, Bratislava 81109

Miesto práce
oc Max alebo oc Fórum Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívne oslovovanie zákazníkov a predaj + odborné poradenstvo

starostlivosť o predajňu a šperky

zodpovednosť za výsledky predajne a práca s pokladňou

zaujímavá perspektívna práca v inovatívnom a flexibilnom tíme úspešnej a stabilnej spoločnosti
možnosť ďalšieho vzdelávania
dobré pracovné podmienky a stabilné zamestnanie
po 1. zmluve - odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti
náš etický kódex http://izlato.sk/stranka/eticky-kodex-zlatnictva-izlato-sk-s241.html

Informácie o výberovom konaní

Práca v prevádzkach so šperkmi a hodinkami.

Po celej krajine hľadáme kandidátov, pre prácu v rýchlo rastúcej sietí výhradných predajní so šperkmi.

Ideálnym kandidátom je osoba so skúsenosťami v priamom styku so zákazníkom, komunikatívna, ochotná komunikovať s ľuďmi, s citom pre krásu, optimistickým prístupom k životu. Vážime si dobré vychovanie a schopnosť pracovať v tíme, rovnako ako túžbu zlepšiť svoju kvalifikáciu.

Poctivosť, dôvera a lojalita sú najcennejšie hodnoty pre spoluprácu s našou organizáciou. Vzhľadom k posunu systému, rovnako tak aj práca cez víkendy. Nevyhnutnou podmienkou, ktorá musí byť splnená u kandidátov je, samozrejme, dokončené stredoškolské vzdelanie s maturitou.
Prvá fáza náboru je zložená z podávania žiadostí. Počas procesu náboru, sa berú do úvahy len spoľahlivo napísané žiadosti. Naše ponuky možno nájsť na popredných portáloch a na našich webových stránkach v sekcii http://izlato.sk/pracovne-miesta

V prípade otvoreného náboru, t.j. ten, ktorý sa nevzťahuje na konkrétnu pracovnú pozíciu, budete vyzvaní pri predkladaní žiadostí o výber miesta (divíziu), ktorá Vás zaujíma. Následne budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Fáza II: Interview

Po analýze prihlášky (životopis a motivačný list), vyberieme skupinu ľudí, ktorá pozostáva
z najvhodnejších kandidátov. Úspešní žiadatelia sú pozvaní na pohovor. Počas pohovoru, by ste mali byť pripravení na otázky týkajúce sa, okrem iného aj, : vzdelania, pracovných skúsenosti, kariérnych plánov. Toto stretnutie môže mať rozhodujúci vplyv na budúcnosť Vašej kariéry. To je dôvod, prečo je nutné byť dôkladne pripravení: prečítajte si oznámenia, ktoré sú dôležité, a informácie uvedené na našich webových stránkach. Rozhovor je skvelou príležitosťou na to, aby ste mohli klásť otázky aj vy. Premýšľajte o tom, čo chcete vedieť v rámci vášho postavenia a úloh.

V prípade náboru do klenotníctva, je pohovor vedený jedným z regionálnych koordinátorov prípadne konateľom spoločnosti.

V prípade, že pracovisko má byť ústredie, náborový proces je riadený pracovníkom ľudských zdrojov. Zasadnutia sa môže zúčastniť taktiež jeden z vedúcich útvaru, ktorý má záujem o nového zamestnanca. Ak úloha vyžaduje jazykové znalosti, mali by ste byť pripravení stráviť časť rozhovoru v požadovanom jazyku.

Uvítame aj referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Fáza III: Výsledky náboru

Najčastejšie do 14 dní po ukončení náboru kandidáta, bez ohľadu na výsledok výberového konania, dostávate spätnú väzbu telefonicky alebo e-mailom. V závislosti od pozície, Vás pozveme do ďalšieho kola výberového konania.

Pamätajte, že aj keď sa vám to nepodarí na prvýkrát, odporúčame vám sledovať naše ponuky a opätovne požiadať o pozíciu, o ktorú máte záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nepodstatné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

OpenOffice.org Base - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

minimálne vzdelanie: stredoškolské s maturitou
počítačové znalosti: OpenOffice.org - mierne pokročilá úroveň
podrobný životopis s aktuálnou fotografiou, motivačný list
trvalý pobyt v okrese PP,SNV, KK

Sme moderný internetový e-shop aj s kamennými predajňami, ktorý ponúka najširší sortiment zlata a zlatých extravagantných, klasických šperkov, ktoré prinášajú luxus, pôvab, elegantnosť u žien, ale aj mužov a Vašich ratolestí.

U nás je výmena možná do 30 dni, o nič sa báť nemusíte, darček nie je problém kúpiť aj s predstihom a včas ho vymeniť, ak by niečo nebolo podľa Vašich predstáv.

Zlatníctvo iZlato.sk

V našom internetovom obchode si plne uvedomujeme, že zlaté šperky človek nekupuje každodenne, preto v našom sortimente nájdete šperky, ktorých kúpa sa vyplatí po celý Váš život. Vieme, že zlato je skoro nezničiteľné, v našom e-shope platí, že ak nakupujete u nás, budete sa k nám vracať, lebo sa sami presvedčite ako dbáme na kvalitu a na dobrý pocit nakupovania našich zákazníkov, na rýchle dodanie k Vám domov a ušetrenie Vášho času.

Nepoznáme slovo nemožné, a taktiež neochotu zo strany nášho tímu. Váš spokojný nákup nás každým dňom pozdvihuje a robí tým čím sme. Ak u nás nakupujete, nakupujete s radosťou, neponúkame náš sortiment nikdy nútene, na našom bezplatnom čísle 0800 300 575 nás môžete kedykoľvek kontaktovať, spýtať sa otázku ak si neviete rady a náš tím Vám pomôže. Nemusíte sa trápiť či vyberiete správny šperk, lebo u nás určite vyberiete správne. Nakupovanie sa mení zo strany zákazníkov na radosť a my máme neopísateľný pocit ak sa zaangažujeme k Vašej výnimočnej udalosti ako sú zásnuby, svadobný deň, výročia, promócie...

Neviete si vybrať, neviete akú veľkosť prsteňa si zvoliť? Sme Vám neustále k dispozícii. Pravidelne sa zúčastňujeme zlatníckych výstav a snažíme sa náš sortiment doplniť exkluzívnymi designami z celého sveta.

Izlato.sk je najväčšie internetové zlatníctvo na Slovensku, funguje už roky a každým dňom sa zdokonaľujeme. Nie sme len predajcami, ale sme aj ľuďmi, ak potrebujete ľudskú radu, aj na tú Vám vieme ochotne zodpovedať a poradiť.

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii 7 dní v týždni.

od 9:00 do 20:00 naše bezplatné telefónne číslo je: 0800 300 575

alebo mobil 0908 999 000.

Kde sa nachádzame?

V súčasnej dobe pôsobíme on-line okrem Slovenska aj v Českej republike, Rakúsku, Nemecku a Švajčiarsku. Sme najväčší internetový obchod zlatých šperkov na Slovensku a nikdy nekončíme, stále napredujeme, každý deň vyhľadávame príležitosť na niečo nové, nové možnosti, neustále pracovanie na sebe, aby sa naši zákazníci k nám vracali opäť a boli nami ohúrení. U nás čas nehrá rolu, kedykoľvek kliknete na náš e-shop, potrebujete urgentne odoslať prsteň, stačí sa nám ozvať a my zabezpečíme naše služby ako len vieme!

U nás nakupujete výhodne a u Vás doma, stačí mať k dispozícii internet a telefón a už nás len nájsť. Dokonca Váš telefonát platíme my! Nemusíte sa trápiť chodením po obchodných centrách, stačí si zasurfovať na stránku Izlato.sk, všetko doma v teple, o všetko sa my postaráme.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

iZLATO, s.r.o.
Budova CENTRAL 1, Pribinova 4
811 09 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2084779   Dátum zverejnenia: 26.9.2016