Vedúci prevádzky

IW TREND, s.r.o.

Miesto práce
ul. K cintorínu, okres Žilina
Termín nástupu
18.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilizovaná obchodná firma chce zamestnať aktívneho, samostatného a komunikatívneho obchodníka.
Požadujeme drevárske vzdelanie, prax v odvetví (výhodou je v obchode), skúsenosti s riadením kolektívu, vodičský preukaz B, bydlisko Žilina a blízke okolie.
Ponúkame: odmeňovanie zainteresované na výsledkoch. Sociálne istoty sú u nás samozrejmosťou, dobré pracovné prostredie a dobrý kolektív.
Vašu prácu Vám bude hodnotiť priamo majiteľ a nielen vedúci, ktorému sa nemusíte páčiť, pretože "ohrozujete" jeho miesto.

Sme otvorení novým ľuďom a ich myšlienkam.
Ponúkame zaujímavé odmeňovanie za samostatnosť, flexibilitu, komunikatívnosť, bezúhonnosť a ochotu vzdelávať sa na nami ponúkanej riadiacej a obchodníckej pozícii.
Osobný automobil a mobilný telefón sú samozrejmosťou.

Životopisy prosíme posielať e-mailom p. Belákovi na [email protected] ; kópiu na [email protected]

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Veľkoobchod s drevným materiálom pre stolárov

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Veľkoobchod s drevnými materiálmi pre nábytkársku výrobu. S pôsobnosťou na celom Slovensku, prostredníctvom vlastných pobočiek. Stabilizovaná a rozvíjajúca sa firma, pôsobiaca na trhu s drevným materiálom od roku 1998.
Naša firma pracuje s najmodernejším zariadením v danej oblasti a má stabilizovaný stav zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 631501  Dátum zverejnenia: 4.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou