Pre ambicióznych - práca vo wellness pobočkách ako wellness poradca -zaškolenie a kariérny rast ! cca 1200€

Iveta Tothová - štúdio ALEX

temer celé územie Slovenska, okres Banská Bystrica, okres Lučenec, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Humenné, okres Poprad, okres Prešov, okres Michalovce, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-asistent predaja - ide o prácu, ktorá sa vykonáva v našich profesionálnych wellness štúdiách so špecializáciou na výživu, zdravie, prevenciu a športovú výživu, starostlivosť o pleť
s postupom na manažér pobočky - jedná sa o prácu v oblasti vedenia a kontroly pracovného tímu - kariérny rast

Finančné ohodnotenie sa pohybuje od 700€ - 2 000€ = záleží to od pracovného zaradenia.
- Zabezpečujeme kompletnú rekvalifikáciu a certifikáciu v obore s možnosťou uplatnenia v zahraničí
- odmeny vo forme min. 25% z obratu
- možnosť kariérneho rastu
- dovolenky v zahraničí hradené firmou a iné

Krátky profesný životopis zasielajte na mail [email protected]
Vybraní uchádzači budú prizvaní na prac. pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

WELLNESS

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, seriózne jednanie a vystupovanie, zodpovedný prístup. vzdelávanie -práca na sebe. Vzťah k oboru wellness.

Wellness štúdio poskytujúce poradenstvo v oblasti starostlivosti o zdravie a zdravého životného štýlu, úprava stravovacích návykov, detoxikácia organizmu, regenerácia tela a posilňovanie imunity, starostlivosť v oblasti krásy a vonkajšej výživy, regulácia hmotnosti, výživa pre šport a fitness. Pri práci využívame produkty Shape Works, H24 a dermatologický patentovanú výživu SKIN.
ID: 1699064  Dátum zverejnenia: 21.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 2000 EUR/mesiac