Asistent vo wellness štúdiu - kompletné zaškolenie + kariérny rast (cca 700 - 2 000 eur)

Iveta Tothová - štúdio ALEX

temer celé územie Slovenska, okres Banská Bystrica, okres Lučenec, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Humenné, okres Poprad, okres Prešov, okres Michalovce, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA PRE AMBICIÓZNYCH ľudí v obore wellness. Poradenstvo vo výžive, detoxikácia a regenerácia tela, úprava stravy, obsluhu klientov, uzatváranie objednávok, zákaznícky servis. Podnikáme v oblasti komplexnej starostlivosti o človeka, zdravie, prevenciu, dobrú kondíciu, úprava hmotnosti a spomaľovanie znakov starnutia. Ide o prácu priamo u nás v Centrách zdravého životného štýlu , buď na vedľajšiu, alebo na hlavnú činnosť. Možnosť kariérneho rastu na pozíciu supervízora pobočky!

Kompletné zaškolenie (rekvalifikácia je spoplatnená od 60 do 80 €, ale je možne si to zarobiť)
Príjem min.6 - 10 €/hod.
Kariérny rast, stále rastúci príjem, cestovanie, možnosť využitia prístrojov pre vlastnú potrebu, firemné dovolenky.

V prípade záujmu o prac. pozície zašlite štruktúrovaný životopis na mail - [email protected]. Vybraní uchádzači budú prizvaní na prac. pohovor telefonicky alebo mailom - nezabudnite uviesť tel. číslo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

WELLNESS

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienka - Komunikatívnosť, seriózne jednanie s ľuďmi, ochota vzdelávať sa, práca na sebe, záujem o wellness.

Wellness štúdio poskytujúce poradenstvo v oblasti starostlivosti o zdravie a zdravého životného štýlu, úprava stravovacích návykov, detoxikácia organizmu, regenerácia tela a posilňovanie imunity, starostlivosť v oblasti krásy a vonkajšej výživy, regulácia hmotnosti, výživa pre šport a fitness. Pri práci využívame produkty Shape Works, H24 a dermatologický patentovanú výživu SKIN.
ID: 1690640  Dátum zverejnenia: 13.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 2000 EUR/mesiac