Obchodný wellness manager pobočiek a osobný asistent služieb - zaškolenie, kariérny a finančný rast (cca od 600€ - 2 000€), trvalá perspektíva!

Iveta Tothová - štúdio ALEX

temer celé územie Slovenska, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Trnava, okres Topolčany, okres Humenné, okres Poprad, okres Prešov, okres Stará Ľubovňa, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Sobrance, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 3-5 šikovných ľudí do centier zdravia a krásy na pozíciu OSOBNÝ PORADCA a MANAGER POBOČKY. Pracuje sa priamo v našich wellness poradenských kanceláriách buď na hlavnú alebo vedľajšiu prac. činnosť.
Podnikáme v oblasti komplexnej starostlivosti o človeka - zdravie, výživa a prevencia, regulácia hmotnosti, športová výživa, profesionálna starostlivosť o pleť patentovanou výživou - spomalenie znakov starnutia. Hľadáme osobných asistentov pre poskytovanie poradenstva v daných odboroch, obsluha klientov, uzatváranie objednávok, zákaznícky servis.
Práca v reklame a manažmente organizačného charakteru (wellness manager) pri rozvoji našich obchodných aktivít.

Zaškolenie na všetky pracovné postupy a pozície je zabezpečené( rekvalifikáciaspoplatnena od 60 do 140 eur), príjemný kolektív, trvalá a perspektívna práca s kariérnym rastom, možnosť zliav a benefitov. Ponúkaný plat (brutto): 600 - 2 000 EUR/mesiac.

V prípade seriózneho záujmu posielajte Vaše životopisy na [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na prac. pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Wellness štúdio poskytujúce poradenstvo v oblasti starostlivosti o zdravie a zdravého životného štýlu, úprava stravovacích návykov, detoxikácia organizmu, regenerácia tela a posilňovanie imunity, starostlivosť v oblasti krásy a vonkajšej výživy, regulácia hmotnosti, výživa pre šport a fitness. Pri práci využívame produkty Shape Works, H24 a dermatologický patentovanú výživu SKIN.
ID: 1687767  Dátum zverejnenia: 18.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 2000 EUR/mesiac