Manager / konzultant predaja a služieb v oblasti zdravého životného štýlu ( pri práci 5 hod. denne - cca od 700 - 1 500 eur)

Iveta Tothová - štúdio ALEX

okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Trnava, okres Topolčany, okres Humenné, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Stará Ľubovňa, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Sobrance, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v obchodno-konzultačných centrách wellness, so zameraním na krásu, cvičenie , zdravý a aktívny životný štýl.
Ponúkané pracovné pozície:
-odborný konzultant pre oblasť zdravia, výživy, športu a pohybových aktivít
-kvalifikovaný wellness tréner pre oblasť úpravy hmotnosti a modelovanie postavy
-kozmetička a odborná poradkyňa pre oblasť krásy, profesionálnej starostlivosti o pleť
-Práca v organizačnej oblasti, rekvalifikácia, zaškolovanie
-Práca v reklame, vybavovanie MO a VO objednávok
-Riadiaca sféra, manažment pobočky, vedenie tímu

Zaškolenie a rekvalifikácia s udelením oprávnenia a medzinárodného certifikátu (spoplatnena od 60 eur do 140 eur)
Možnosť karierneho a finančného postupu
Medzinárodné školenia firmy
Možnosť medzinárodného podnikania
Rôzne odmeny udelené firmou (dovolenky, finančné odmeny, bonusy..)

V prípade záujmu o absolvovanie prac. pohovoru, je potrebné dohodnúť si osobné stretnutie vopred mailom ( [email protected] ) , prípadne vypísaním dotazníka na www.pracawellness.sk .
Životopis prosíme zasielať mailom vopred. Kontaktovaní budú vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Komunikatívnosť, zodpovednosť, aktivita, ochota vzdelávať sa , zmysel pre tímovú prácu,
záujem pre oblasť wellness (zdravie, pohyb, krása...)

Wellness štúdio poskytujúce poradenstvo v oblasti starostlivosti o zdravie a zdravého životného štýlu, úprava stravovacích návykov, detoxikácia organizmu, regenerácia tela a posilňovanie imunity, starostlivosť v oblasti krásy a vonkajšej výživy, regulácia hmotnosti, výživa pre šport a fitness. Pri práci využívame produkty Shape Works, H24 a dermatologický patentovanú výživu SKIN.
ID: 1681151  Dátum zverejnenia: 31.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 2000 EUR/mesiac