Pre ambicióznych - odborný poradca zdravého život. štýlu - 5 hod. denne / cca od 600 - 1 500€ (Wellness poradca)

Iveta Tothová - štúdio ALEX

okres Banská Bystrica, okres Lučenec, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Žilina, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Humenné, okres Poprad, okres Prešov, okres Michalovce, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme pracovný tým, hľadáme ambicióznych, šikovných ľudí na pozície:
- wellness poradca - osobný asistent:
- poradenstvo, konzultácie a služby poskytované klientom v obl. vonkajšej výživy - profesionálnej starostlivosti o pleť a vnútornej výživy
- detoxikácia, výživa a regenerácia organizmu, riešenie zdravotných problémov, zdravé chudnutie, športová výživa a pohybové aktivity
- zabezpečovanie programov, jedálničku klientom a zákaznícky servis
- s postupom na managér wellness centier:
- zabezpečovanie chodu pobočky - kariérny rast
- príjem cca 1000 eur

Garantovaný príjem pri práci s klientom minim. 8 eur /hod.
- zabezpečená rekvalifikácia - prax v obore nie je nevyhnutná
- možnosť kariérneho rastu
- flexibilná prac. doba

V prípade seriózneho zaujmu zaslať štruktúrovaný životopis na [email protected], spatne budú kontaktovaný vybraní uchádzači.
Poplatok za zabezpečený rekvalifikačný kurz je od 60 - až 80 eur -je možné si to zarobiť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

WELLNESS

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zájem o oblasť wellness
- ochota vzdelávať sa - práca na sebe
- ambicióznosť- chuť niečo dosiahnuť
- tímová spolupráca

Wellness štúdio poskytujúce poradenstvo v oblasti starostlivosti o zdravie a zdravého životného štýlu, úprava stravovacích návykov, detoxikácia organizmu, regenerácia tela a posilňovanie imunity, starostlivosť v oblasti krásy a vonkajšej výživy, regulácia hmotnosti, výživa pre šport a fitness. Pri práci využívame produkty Shape Works, H24 a dermatologický patentovanú výživu SKIN.
ID: 1677162  Dátum zverejnenia: 13.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1500 EUR/mesiac