Cukrár, Cukrárka

Iveta Škvareninová - IDEÁL SERVIS

Miesto práce
Tupolevova 3, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je príprava klasických cukrárenských výrobkov (torty, minidezerty, zákusky...)
S tým súvisia nasledovné pracovné činnosti a zodpovednosti:
- príprava a posudzovanie kvality surovín a prísad na výrobu cesta a zmesí
- váženie ingrediencií
- výroba cesta a hmôt
- tepelná úprava, plnenie, povrchová úprava
- obsluhovanie pecí a kuchynských zariadení
- kontrola priebežného a konečného výsledku pečenia
- snaha o minimalizovanie poškodenia kuchynského zariadenia, inventáru, pomôcok, ako aj všetkých typov odpadov
- rešpektovanie nariadení vedúceho prevádzky
- sanitačné práce vo výrobni
- dodržiavanie hygienických noriem
- zodpovednosť za kvalitu a vzhľad výrobkov
- sledovanie nových trendov v cukrárskej oblasti

- mladý kolektív
- možnosť plánovať si smeny podľa Vašich časových možností
- príspevok na ošatné a pranie pracovného odevu
- v prípade dobrých pracovných výsledkov preplatenie vybraných kurzov
v oblasti cukrárstva
- príplatok za prácu cez víkendy
- zľava na zákusky

Informácie o výberovom konaní

telefonicky, e-mailom

Kontaktovať budeme iba záujemcov, ktorí vyhovujú našim požiadavkam a budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Cukrár

Počet rokov praxe

1

- zručnosť v kuchynských prácach
- estetické cítenie, tvorivosť
- schopnosť pracovať rýchlo a odolnosť voči stresu
- platný zdravotný preukaz
- je potrebné rátať s prácou počas soboty a sviatkov

Pracovná doba:
Pondelok-Sobota od 6.00 - 15.00 hod.
Koniec pracovnej doby je len informatívny. Niekedy môže byť kratší, ale samozrejme aj dlhší, v závislosti od obdobia.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a expedíciou klasických cukrárenských výrobkov, výrobou banketových zákuskov, miňoniek, tort a pod.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 319683  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac