Systémový - databázový administrátor

IVES, organizácia pre informatiku verejnej správy

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.06.2024
1 500 EUR/mesiacPlat je dohodnutý vždy individuálne na základe kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie technickej podpory,

inštalácia a konfigurácia serverových riešení,

správa a monitoring serverov,

správa a monitoring siete a firewallov.

5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

mobilný telefón s neobmedzenými volaniami

príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (po skúšobnej dobe)

práca v stabilnom prostredí verejnej správy

potrebné školenia a kurzy

vlastné stravovacie zariadenie

príspevok na stravovanie

práca z domu

pružný pracovný čas

ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či Kolektívnej zmluvy nad rámec zákonom stanovenej výšky

Informácie o výberovom konaní

ak vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám poslať

štruktúrovaný profesijný životopis
doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
certifikáty o relevantných kurzoch a školeniach

Vašu žiadosť o zamestnanie spolu s uvedenými dokumentmi môžete zasielať do 29.04.2024 (vrátane) na e-mail [email protected]. Ak ste to do uvedeného termínu nestihli, kontaktujte nás. Za prejavený záujem všetkým vopred ĎAKUJEME. Do ďalšieho kola výberového konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu túto informáciu dostanete najneskôr do 7 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

znalosť administrácie OS Linux, Windows Server, VMWare, MS SQL

znalosť správy siete (TCP/IP, DNS, LAN-WAN),

IVES, organizácia pre informatiku verejnej správy, príspevková organizácia. Organizácia vyvíja aplikačný SW pre verejnú správu a samosprávu, zabezpečuje prevádzku centrálnych registrov sekcie verejnej správy MV SR.

Kontakt

ID: 4808108  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac