Storemanager ž/m

IVENTA Slovakia Management Consulting, s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Naším klientem je významná mezinárodní společnost zabývající se výrobou obuvi.
V rámci rozšiřování své působnosti na Slovensku hledá vhodné kandidáty na pozici:
Store manager ž/m
Místo působení: Bratislava

Náplň práce:
• Podpora oblastního managera při náboru nových zaměstnanců
• Zaškolení a následné vedení týmu zaměstnanců (vč. motivace, odměňování)
• Akviziční činnost a správa databáze VIP zákazníků
• Vyřizování reklamací
• Zodpovědnost za inventuru a neustálá kontrola skladových zásob
• Spolupráce s oblastním manažerem při výběru produktu
• Spolupráce s oblastním manažerem při sestavování marketingového plánu, zodpovědnost za realizaci marketingových aktivit
• Sledování konkurence a trhu
• Zodpovědnost za plnění stanovených obchodních cílů
• Sestavování individuálních plánů všech zaměstnanců obchodu
• Zodpovědnost za veškeré výdaje

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Prokazatelná praxe na pozici store manager podmínkou
• Zkušenosti s Fashion industry (obuv, moda, kosmetika, Dekor) podmínkou
• Zkušenosti z marketingu, obchodu v FMCG velkou výhodou
• Dobrá znalost MS Office
• Výborná znalost NJ nebo AJ
• Dobré vyjednávací a komunikační schopnosti
• Manažerské dovednosti

Nabízíme:
• Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
• Motivující mzdové ohodnocení

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete prosím svůj životopis v českém nebo slovenském a německém nebo anglickém jazyce s uvedením referenčního čísla 53718.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Naším klientem je významná mezinárodní společnost zabývající se výrobou obuvi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenost s prodejem ve fashion industry (obuv, móda, parfemy) podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IVENTA je jednou z předních společností v oblasti personálního poradenství. Dlouholeté působení na trhu, rozsáhlé mezinárodní know how a vysoká profesionalita poskytovaných služeb přispívají ke spokojenosti našich klientů při obsazování manažerských pozic.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1852289  Dátum zverejnenia: 6.11.2014