Informace o pracovním místě

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Iveco Czech Republic, a. s.

Zamestnanie v spoločnosti Iveco je vynikajúcou príležitosťou pre každého, kto chce pracovať v dopravnom priemysle.

Vďaka svojej rozsiahlej prítomnosti na svetových trhoch a komplexnom rade ľahkých, stredne ťažkých a ťažkých úžitkových vozidiel na cesty aj do terénu je v Európe výnimočná a vo svete lídrom automobilového sektoru.

Spoločnosť Iveco tiež vyrába vozidlá pre osobnú prepravu a špeciálne vozidlá pre obranu, civilnú ochranu a hrá hlavnú úlohu vo výrobe hasičských zariadení.

V posledných rokoch sa spoločnosť Iveco zamerala na služby v dopravnom priemysle, aby mohla ponúkať komplexný balík produktov, ktoré spĺňajú potreby zákazníkov. Tieto charakteristiky ponúkajú zaujímavé možnosti pre ľudí, ktorí vstupujú na trh práce aj pre ľudí s významnými profesionálnymi skúsenosťami.

Špecialist(k)a predaja ojazdených nákl. vozidiel pre SR a ČR

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za dosažení cílů v oblasti prodeje a marží ojetých vozidel v SR a ČR.
  • Rozvoj sítě OK TRUCKS v rámci svěřeného regionu.
  • Monitoring a zajištění optimálního počtu vozidel na skladě, standardů kvality, cenové politiky.
  • Rozvoj a zajištění marketingových aktivit (předváděcí akce, výstavy apod.)
  • Hodnocení finančních ukazatelů u dealerů.
  • Poskytování podpory zahraničnímu vedení v oblasti cenové politiky, obchodních příležitostí, standarů poprodejních služeb.
  • Pravidelné hodnocení kapacit trhů, návrh a realizace aktivit potřebých k jejich využití.

Co u Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání v oblasti podnikové ekonomiky, financí, nebo podobného oboru.
  • Praxe alespoň 3 roky s prodejem nákladních/užitkových vozidel je podmínkou.
  • Plynulá znalost AJ ze nezbytná; NJ výhodou
  • Základní technická znalost (schopnost zkontrolovat stav vozidla).
  • Řidičský průkaz sk. B. Oprávnění na skup. C je výhodou.

Nabízíme:

  • Zajímavou příležitost práce v mezinárodním prostředí.
  • Možnost plně uplatnit Vaše jazykové, obchodní, organizační a vyjednávací schopnosti.
  • Vysokou míru zodpovědnosti za prodej v SR a ČR.
  • Přátelský tým kolegů v bratislavské kanceláři, profesionální pracovní prostředí.
  • Všechny prostředky k řádnému výkonu prace – auto, notebook, mobil, …

Adresa společnosti
Dobrovského 74
56601 Vysoké Mýto
Kontakt
Kontaktní osoba: Jiří Morávek
E-mail: poslat životopis

Poslat společnosti životopis
ID: 2727730   Dátum zverejnenia: 16.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.