Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zubný asistent, sestra

IVDENT, s. r. o.

Miesto práce
Mýtna 5, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
1.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia pri kresle pri stomatologických výkonoch. Údržba nástrojov, strerilizacia, práca s PC, komunikácia s poisťovňami. Komunikácia s pacientami.

Sme malý kolektív iba 4 človeka na pracovisku. Kľudna atmosféra žiadny stres. Práca v dve zmeny, poobedná zmena skrátená pri TPP, ranná známa od 7:30 do 14:00, poobedná od 13:30 do 19:30. Vieme sa dohodnúť na hodinách. Možný platový rast.

Informácie o výberovom konaní

Hlavná podmienka -zdravotná škola

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Zdravotná sestra, zubny asistent

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Naša spoločnosť poskytuje komplexnú zubnú starostlivosť svojej stálej klientele v novej moderné vybavenej ambulancie
ID: 4772171  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac