Advokátsky koncipient

IVANOVIČ LEGAL

Miesto práce
Grösslingová 45, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhotovovanie právnych dokumentov, zmlúv, podaní, stanovísk, komunikácia s úradmi a klientmi, najmä v oblasti občianskeho a obchodného práva.
Korporačná agenda - príprava dokumentov potrebných na založenie a zmeny v s.r.o., a.s., likvidácie spoločnosti, zlúčenia spoločností ...,
Sporová agenda - príprava rôznych výziev a žalôb, výkon a realizácia záložného práva, vymáhanie pohľadávok,
Záväzkové právo - príprava rôznych zmlúv podľa občianskeho a obchodného zákonníka,
Právo nehnuteľností - príprava kúpnych zmlúv na nehnuteľnosti, návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností,
V prípade záujmu uchádzača aj kontakt s prípadmi z trestného práva.

- podnetnú prácu pre domácu ako aj zahraničnú klientelu
- profesionálny rast
- kolegiálne a priateľské pracovné prostredie
- ohodnotenie zodpovedajúce schopnostiam a dosiahnutým výsledkom
- prácu na zaujímavých a komplexných projektoch

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na email: [email protected]

Odpovieme len tým uchádzačom, ktorí budú spĺňať podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- výbornú znalosť práva,
- znalosť práva duševného vlastníctva alebo konkurzného práva výhodou
- ochotu na sebe pracovať a učiť sa
- veľmi dobré vyjadrovacie schopnosti
- výborná znalosť anglického jazyka
- vysoké pracovné nasadenie a flexibilitu
- schopnosť tímovej práce
- lojalitu

Advokátska kancelária IVANOVIČ LEGAL vznikla v r. 2011 a za roky praxe sa vyprofilovala v oblastiach, ktorým sa najčastejšie venuje, a to najmä v oblasti práva duševného vlastníctva (patenty, ochranné známky), práva IT (sme súčasťou viacerých blockchainových projektov už od roku 2017), sporovej agendy (klasické súdne spory, ale aj špecifické ako napr. náhrady škody voči štátu za väzbu, uplatňovanie poistných nárokov, a pod.).

Úspešne sme zastupovali klientov v sporoch o ochranné známky ako aj v patentových sporoch s medzinárodným dosahom. Zastupujeme významných klientov z oblasti poskytovania zdravotnej starostlivosti ako aj biotechnológie, zaoberajúcej sa vývojom nových liekov a medicínskych postupov.

Hľadáme kolegu, ktorý sa nájde v ktorejkoľvek uvedenej oblasti, ktorá ho zaujme a v tejto sa stane expertom a významným členom nášho tímu.

Naša advokátska kancelária poskytuje právne poradenstvo na území SR ako aj v zahraničí či už priamo alebo cez svojich zmluvných partnerov a spolupracujúcich advokátov v krajinách V4 (ČR, POL, HUN).

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2122397  Dátum zverejnenia: 29.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou