Asistentka

Ivan Torhan

Tolstého 6, Pezinok, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
1 600 EUR/mesiacPlat: od 1200-1500 netto v zavislosti od schopnosti a dlzky zamestnania- platovy rast po 3. A 12.mesiaci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladam sikovnu, komunikativnu, pozitivne naladenu a energeticku ASISTENTKU do prevadzky maleho ubytovacieho zariadenia v Pezinku s vonkajsim bazenom a restauracie. Bude mat na starosti komunikaciu s hostami, check in/out, spravovanie socialnych medii a rezervacnych platform ako Booking a Airbnb, podavanie inzeratov na volne pracovne pozicie a taktiez pripravu obcerstvenia/napojov pri bazene. Postupne moze byt zaucena aj do skladoveho hospodarstva a objednavania tovaru.
Tato pozicia je vhodna pre vysokolacku ako sezonna pozicia (Jun az September), ale taktiez ako dlhodoby pracovny pomer pre asistenku, ktora je ochotna sa dalej ucit a rozvijat svoje schopnosti na spravovanie tohto podniku.
Podmienkou je minimalne Anglicky jazyk na komunikativnej urovni, ine jazyky vyhodou a taktiez schopnost spravovat socialne media podniku a propagaciu.
Skusenosti v gastro/hoteloch su velmi vitane!

Vyhody: flexibilna pracovna doba, spoznavanie hosti z celeho sveta, rozvijanie svojho potencialu.
Moznost ubytovania.
Plat: od 1200-1500, v zavislosti od schopnosti a dlzky zamestnania- platovy rast po 3. A 12.mesiaci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Kangaroo Pezinok je menší rodinný podnik s modernou kuchyňou a pozitívnou atmosferou, kde si dávame záležať na surovinách, príprave jedál a nápojov. Reštaurácia ma kapacitu 50 miest a ponúka aj rozvoz.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivan Torhan
Tel.: +421910160165
E-mail: poslať životopis
ID: 4590848  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac