Odborný zamestnanec

Iuventa

Miesto práce
Karloveská 64, Bratislava
Termín nástupu
december 2016
Ponúkaný plat (brutto)
Odmeňovanie v zmysle zákona 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a realizácia projektov v oblasti odbornej činnosti.
Organizovanie a logisticko-materiálne zabezpečenie aktivít
a podujatí vyplývajúcich z odbornej činnosti.
Koordinácia aktivít vo vzťahu k rozvoju a implementácii politiky mládeže (plánovanie a realizácia úloh smerujúcich k napĺňaniu politiky mládeže, komunikácia s partnermi a ďalšími subjektmi aktívnymi v oblasti politiky mládeže, odborná a analytická činnosť vychádzajúca z tém a strategických dokumentov politiky mládeže).

Možnosť ďalšieho vzdelávania
Možnosť bezplatného využívania plavárne a sauny
Možnosť ubytovania

Svoj životopis spolu s motivačným listom zasielajte, prosím,
e-mailom na adresu: helena.kovacova@iuventa.sk. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kultivovaný písomný a ústny prejav,
Komunikácia s externým prostredím (prezentovanie)
Samostatnosť, organizovanie a plánovanie práce
Flexibilita
Profesionálna alebo dobrovoľná prax v oblasti práce s mládežou, prehľad o situácii v mládežníckej politike v SR a Európe sú vítané.

IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže je priamo riadená príspevková organizácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Oblasťou jej činnosti je práca s mládežou mimo školy a rodiny a mládežnícka politika na Slovensku aj mimo neho.
Základné témy aktivít IUVENTY sú účasť mládeže na živote spoločnosti, rozvoj mládežníckeho dobrovoľníctva, výchova k ľudským právam, neformálne vzdelávanie a zapojenie mladých ľudí s nedostatkom príležitostí.

Adresa spoločnosti

Iuventa - Slovenský inštitút mládeže
Karloveská 64
842 58 Bratislava
ID: 2817141   Dátum zverejnenia: 18.11.2016