Projektový manažér

Iuventa

Miesto práce
Karloveská 64, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
Odmeňovanie v zmysle zákona 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia projektových aktivít zameraných na rozvoj a implementáciu štátnej politiky voči mládeži, ako aj na zavádzanie nových trendov a zvyšovanie kvality práce s mládežou (príprava, realizácia a vyhodnotenie projektov, administrácia, logisticko-materiálne zabezpečenie vzdelávacích a informačných aktivít pre rôzne cieľové skupiny, zameraných na špecializované činnosti v oblasti práce s mládežou).
Odborná a analytická činnosť v sledovaných oblastiach mládežníckej politiky, špeciálne v oblasti globálneho vzdelávania a Human Rights Education, rozvoja kritického myslenia (príprava správ, analýz, návrhov opatrení a aktivít, prezentácií, štúdií, spolupráca pri vypracovaní vzdelávacích metodík, poskytovanie konzultácií a pod.).
Komunikácia a spolupráca s partnermi a ďalšími subjektmi aktívnymi v oblasti politiky mládeže ako aj participácia v rámci medzisektorovej spolupráce.

Možnosť ďalšieho vzdelávania
Možnosť bezplatného využívania plavárne a sauny
Možnosť ubytovania

Svoj životopis spolu s motivačným listom zasielajte, prosím, e-mailom na adresu: helena.kovacova@iuventa.sk. Vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky, budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.4.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Kultivovaný písomný a ústny prejav
Komunikácia s externým prostredím (prezentovanie)
Samostatnosť, organizovanie a plánovanie práce
Flexibilita
Všeobecný prehľad v oblasti Hman Rights Education
Skúsenosti v oblasti práce s mládežou

IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže je priamo riadená príspevková organizácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Oblasťou jej činnosti je práca s mládežou mimo školy a rodiny a mládežnícka politika na Slovensku aj mimo neho.
Základné témy aktivít IUVENTY sú účasť mládeže na živote spoločnosti, rozvoj mládežníckeho dobrovoľníctva, výchova k ľudským právam, neformálne vzdelávanie a zapojenie mladých ľudí s nedostatkom príležitostí.

Adresa spoločnosti

IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže
Karloveská 64
842 58 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Kováčová
Tel.: 02/59296110
E-mail: poslať životopis
ID: 2817141   Dátum zverejnenia: 21.3.2017