Projektový manažér

IUVENTA

Miesto práce
Karloveská 64, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Odmeňovanie v zmysle zákona 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia projektových aktivít zameraných na rozvoj a implementáciu štátnej politiky voči mládeži, ako aj na zavádzanie nových trendov a zvyšovanie kvality práce s mládežou (príprava, realizácia a vyhodnotenie projektov, administrácia, logisticko-materiálne zabezpečenie vzdelávacích a informačných aktivít pre rôzne cieľové skupiny, zameraných na špecializované činnosti v oblasti práce s mládežou).
Odborná a analytická činnosť v sledovaných oblastiach mládežníckej politiky, špeciálne v oblasti globálneho vzdelávania a Human Rights Education, rozvoja kritického myslenia (príprava správ, analýz, návrhov opatrení a aktivít, prezentácií, štúdií, spolupráca pri vypracovaní vzdelávacích metodík, poskytovanie konzultácií a pod.).
Komunikácia a spolupráca s partnermi a ďalšími subjektmi aktívnymi v oblasti politiky mládeže ako aj participácia v rámci medzisektorovej spolupráce.

Možnosť ďalšieho vzdelávania
Možnosť bezplatného využívania plavárne a sauny
Možnosť ubytovania

Svoj životopis spolu s motivačným listom zasielajte, prosím, e-mailom na adresu: [email protected]. Vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Kultivovaný písomný a ústny prejav
Komunikácia s externým prostredím (prezentovanie)
Samostatnosť, organizovanie a plánovanie práce
Flexibilita
Všeobecný prehľad v oblasti Hman Rights Education
Skúsenosti v oblasti práce s mládežou

IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže je priamo riadená príspevková organizácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Oblasťou jej činnosti je práca s mládežou mimo školy a rodiny a mládežnícka politika na Slovensku a v zahraničí. Základné témy aktivít organizácie IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže sú účasť mládeže na živote spoločnosti, rozvoj mládežníckeho dobrovoľníctva, výchova k ľudským právam, neformálne vzdelávanie, zapojenie mladých ľudí s nedostatkom príležitostí, podpora talentovanej mládeže. IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže zároveň hosťuje Národnú agentúru programu Erasmus+ pre oblasť mládeže a športu a Európsky zbor solidarity.
ID: 2817141  Dátum zverejnenia: 21.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Odmeňovanie v zmysle zákona 553/2003 Z. z.