Podpora pre IT špecialistu

ITW Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1384, Bytča
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Žiješ "AJ TY"? Tak príď AJ TY do ITW a pracuj v oblasti, v ktorej si "doma".
Ak chceš napredovať a učiť sa nové veci, si vítaný.
Znalosti zo školy Ti nestačia a máš aktívny prístup k novým informáciám? Si náš človek!

- základná správa LAN/ WAN, Windows server 2008 a 2012
- práca s Active Directory, DNS, DHCP, HyperV a VMware
- správa a inštalácia Windows 7
- manuálna práca pri obsluhe kamier, zapájaní sietí,...

- uvítame skúsenosti s IP kamerami, CISCO CCNA, CISCO Voip, Synology NAS, Ubiquiti

Služobný notebook
Flexibilná pracovná doba
Po skončení štúdia, možnosť pracovať na TPP

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.9.2017 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia LAN/WAN - základy
Administrácia Windows serverov - základy
Microsoft Hyper-V - základy
VMware ESX - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Samostatnosť
Psychická odolnosť
Aktívny prístup
Manuálna zručnosť

Spoločnosť ITW Slovakia s.r.o. je súčasťou nadnárodnej korporácie ITW (Illinois Tools Works Inc.), ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie ITW nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
V r. 2007 bola založená spoločnosť TRW Automotive (Slovakia) s.r.o., ktorá v r. 2016 bola transferovaná do spoločnosti ITW. Našim výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávame renomovaným výrobcom automobilov akú sú Daimler, BMW, Fiat, Hundai, Kia, Peugeot, Ford, Volvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hlavná 1384
014 01 Bytča

Kontakt

ID: 3157017   Dátum zverejnenia: 10.8.2017