ERP koordinátor AS400 / IT technik

ITW Slovakia s.r.o.

Miesto práce
ITW Automotive Slovakia, s.r.o., Hlavná, Bytča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od doterajších pracovných skúseností a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Žiješ "AJ TY"? Tak príď AJ TY do ITW a pracuj v oblasti, v ktorej si "doma".
Ak chceš napredovať a učiť sa nové veci, si vítaný.
Znalosti zo školy Ti nestačia a máš aktívny prístup k novým informáciám? Si náš človek!!
Budeš mať na starosti :
- aktívne komunikovať s technickou podporou v Čechách a Nemecku
- riadenie ERP projektov AS400
- technická podpora užívateľov ERP systému
- správa reportov z ERP systému
- testovať, pripravovať dokumentáciu a realizácia školení koncových užívateľov
- návrh a implementácia procesných/systémových zmien
- riešenie vzniknutých problémov v rámci pridelenej zodpovednosti

Služobný notebook, mobil
Flexibilná pracovná doba
Možnosť vzdelávať sa, školenia, certifikáty
Jazykové kurzy
Mladý, dynamický kolektív, v ktorom sa nebudete nudiť

Ďakujeme všetkým za reakciu, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí podľa CV spĺňajú stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy
Microsoft Office - Pokročilý
Klient/server administrácia - Základy
TCP/IP - Základy
Active Directory - Základy
Microsoft Hyper-V - Základy
Správa IT Infraštruktúry - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s procesmi vo výrobnom podniku
- chuť pracovať a učiť sa novým veciam
- analytické myslenie
- komunikačné a analytické schopnosti, logické myslenie
- základná znalosť EDI komunikácie výhodou
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita a schopnosť prijať zodpovednosť,
- základné skúsenosti s IT infraštruktúrou

Sme súčasťou nadnárodnej korporácie ITW (Illinois Tools Works Inc.), ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie ITW nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
V r. 2007 bola založená spoločnosť ITW Automotive (Slovakia) s.r.o., ktorá v r. 2016 bola transferovaná do spoločnosti ITW. Našim výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávame renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3157017  Dátum zverejnenia: 7.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac