Obchodný zástupca pre výpočtovú techniku

ITSK HS

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
jun / jul 2017
Mzdové podmienky (brutto)
Mzdové ohodnotenie je zložené z pevnej a pohyblivej zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, nových firemných zákazníkov, prieskum trhu
-udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi firemnými klientmi
-komunikácia so zákazníkmi, odborné technické poradenstvo
-aktívna ponuka tovarov, služieb a príslušenstva pri predaji, navrhovanie alternatívnych produktov
-vypracovanie cenových ponúk, starostlivosť o realizáciu obchodného prípadu
-priebežné samovzdelávanie v obore (odborná znalosť sortimentu, predajné zručnosti)

• zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
• možnosť profesného rastu
• motivujúce platové ohodnotenie (základná mzda + bonus za osobné a tímové ciele)
• práca v stabilnej spoločnosti

K životopisu priložte Motivačný list s opisom Vašich zručností ohľadom IT.
Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Henrich Sonnenschein ITSK pre účely výberu uchádzača v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné, technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

záujem a prehľad v sortimente výpočtovej techniky - PC, notebookov, tabletov, smartfónov, a ostatných periférií - podmienkou
skúsenosť s predajom výpočtovej techniky - výhodou
prozákaznícky prístup, príjemné vystupovanie
výborné komunikačné zručnosti
zodpovednosť a spoľahlivý prístup k práci
samostatnosť, komunikatívnosť
trestná bezúhonnosť
ochota učiť sa

Spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a internetovým predajom a servisom počítačov, notebookov a ostatnej výpočtovej, kancelárskej techniky a spotrebného materiálu.

www.itsk.sk
www.henry.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2518372  Dátum zverejnenia: 12.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzdové ohodnotenie je zložené z pevnej a pohyblivej zložky