Interní technická podpora (MS Windows)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- spravovat zejména Windows prostředí (OS, server), částečně také Linux OS
- administrovat MS SQL a MySQL databáze
- mít na starosti hardware (uživatelský i serverový)
- poskytovat interní technickou podporu zaměstnancům poboček
- zodpovídat za správu informačních systémů
- cestovat na pobočky v ČR (do 30 % času)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- mezi nabízené benefity patří: pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, 13. plat, stravenky, vzdělávací kurzy (kurzy AJ/NJ, odborné kurzy) apod.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis a připojte kód pozice. Pokud jste u nás už absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní zařadíme do databáze a oslovíme je v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská pobočka mezinárodní průmyslové společnosti (oblast logistiky).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost OS Windows, MS Windows Server včetně domén
- znalost síťových technologií, databázových systémů
- výhodou znalost virtualizace pomocí VMware
- výhodou znalost správy MS Dynamics NAV
- výhodou znalost LinuxOS
- alespoň 1 rok praxe na podobné pozici
- dobrá komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
- SŠ/VŠ vzdělání IT nebo elektro
- ŘP skupiny B a ochota cestovat po ČR (do 30 % času)
- výborné komunikační dovednosti, aktivita, zodpovědnost, spolehlivost, dobré organizační schopnosti, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3087973  Dátum zverejnenia: 31.5.2017