Vývojář webových aplikací (Javascript/Java)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Prostějov, Česká republika, Olomoucký kraj, Okres Prostějov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici budete:
- navrhovat a vyvíjet webovou aplikaci z oblasti telekomunikace, customizovat ji dle požadavků zákazníků
- pracovat zejména na vývoji front-endu aplikace, dle znalostí a zájmu možnost pracovat i na back-endu
- základně aplikaci testovat, ověřovat nalezené chyby a odstraňovat je
- pracovat ve středně velkém mezinárodním týmu
- komunikovat s kolegy vývojáři, testery, dokumentátory a pracovníky podpory, připravovat pro ně podklady

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností a řadu benefitů, jako jsou extra dovolená, sick days, stravenky, firemní jazykové kurzy, široký systém volitelných výhod, možnost dalšího školení a vzdělávání, finanční bonusy apod.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, jako přílohu e-mailu profesní životopis v českém/anglickém jazyce, případně nás kontaktujte telefonicky. Uveďte také kód pozice, o kterou se zajímáte.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pobočka mezinárodní SW společnosti, která rozšiřuje svůj tým.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost programování v Javě a JavaScriptu
- výhodou znalost SmartClient
- znalost cyklu vývoje SW
- komunikativní znalost AJ
- pozice je vhodná pro zkušené vývojáře webových aplikací i absolventy s kratší praxí
- VŠ vzdělání technického směru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3075991  Dátum zverejnenia: 24.5.2017