Program Manager (mezinárodní hi-tech společnost)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:
- spoluvytváření programových strategií a specifikací pro podporu flexibility v oblasti výroby
- vedení projektů, které ovlivňují kvalitu produktů, zlepšování technologických procesů
- hledání možností propojení dat z různých informačních systémů za účelem zlepšování výrobního procesu
- tvorba projektových plánů a dohled na jejich realizaci dle stanoveného rozpočtu a požadované kvality
- sledování stavu projektů od začátku po realizaci, zajištění veškeré komunikace
- vedení projektových týmů (lokálních i vzdálených) - koordinace plnění úkolů
- spolupráce se zahraničními pobočkami, příležitostné služební cesty (zhruba 20 % času)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení (dle znalostí a zkušeností)
- jiné výhody: jazykové kurzy, služební notebook, mobilní telefon, odborný a osobní růst, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní a životní připojištění, stravenky, sportovní aktivity

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní hi-tech společnost s pobočkou v Brně.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- alespoň základní znalost cyklu vývoje SW
- orientace ve výrobních procesech
- znalost informačních systémů (ERP, CRM, BI)
- plynulá znalost AJ
- VŠ vzdělání v oblasti IT
- alespoň 5 let praxe na pozici Program Manager ve výrobní společnosti
- zkušenosti s rozsáhlými mezinárodními korporátními projekty
- samostatnost, schopnost motivovat členy projektových týmů, velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti, schopnost naslouchat, kreativní přístup k řešení problémů, ochota dále se vzdělávat, flexibilita
- ochota cestovat (zhruba 25 % času)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2897736  Dátum zverejnenia: 11.7.2017