Team leader (C#, cloudová platforma)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

K náplni práce patří:
- vedení malého týmu vývojářů po technické i organizační stránce
- vývoj nově vznikající cloudové platformy pro integraci produktů z oblasti Internet of Things v C#/.NET
- možnost zapojit se do všech fází vývoje SW (vč. architektury), zodpovědnost za vývoj, testování, dodávku, nasazení i podporu produktu
- plánování a sledování jednotlivých fází projektu
- rozdělování práce jednotlivým členům týmu
- pravidelný reporting nadřízenému ze zahraničí
- spolupráce s kolegy z infrastrukturních týmů z brněnské pobočky i ze zahraničí
- příležitostné cestování na celotýmové meetingy (cca 2krát ročně)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na hlavní zaměstnanecký poměr, celý úvazek
- zajímavé platové ohodnocení (dle znalostí a zkušeností)
- zaměstnanecké benefity jako 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, benefitový systém, stravenky, jazykové kurzy a možnost aktivního využití angličtiny, penzijní připojištění, volnočasové aktivity přímo v areálu firmy a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Prestižní nadnárodní společnost, zaměřená na specifickou oblast průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost programování v C# (případně Java)
- znalost cloudových technologií (např. MS Azure, AWS, Pivotal Cloud Foundry)
- orientace v životním cyklu vývoje SW
- komunikativní znalost AJ
- delší zkušenost na pozici C# (nebo Java) programátora
- zkušenost s vedením menšího týmu
- VŠ vzdělání v IT (alespoň Bc.)
- komunikativnost, schopnost vést a motivovat tým, analytické myšlení, schopnost řešit problémy, zodpovědný a pečlivý přístup
- ochota příležitostně cestovat do zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2829384  Dátum zverejnenia: 6.2.2017