Programátor autom. testů (C#, Java, Javascript)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- navrhovat a v C#, Java nebo JavaScriptu vyvíjet automatické testy
- pro automatické testování využívat TestComplete a další interní systémy
- vyvíjet a spravovat automatizovaný překladač software (platforma TeamCity)
- testovat desktopové aplikace sloužící ke sběru a vyhodnocení dat z chemických analýz
- mít možnost vyvinutý SW testovat přímo na reálném hardware
- pracovat v týmu o 6 lidech, spolupracovat s vývojářským oddělením
- v případě zájmu mít možnost postoupit na programátorskou pozici

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- atraktivní platové ohodnocení + půlroční prémie
- benefity: flexibilní pracovní doba, kurzy AJ, ŠJ, příspěvky na stravování, možnost kariérního růstu i profesního rozvoje, odborné vzdělávání a možnost certifikací

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pražská společnost zabývající se vývojem SW pro chemické laboratoře.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost C#, Java nebo JavaScript
- dobrá znalost OS Windows
- výhodou znalost nějakého SW pro automatizované testování
- pozice je vhodná i pro absolventy se znalostí Javascriptu
- alespoň dobrá technická znalost AJ
- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- pečlivost, svědomitost, schopnost pracovat samostatně, motivace k dalšímu rozvoji

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2487280  Dátum zverejnenia: 27.4.2017