IT absolventi, chcete (na sobě) makat? - Programátor/tester/správce sítě

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mnoho českých i mezinárodních firem hledáme šikovné absolventy nebo studenty posledních ročníků technických VŠ, kteří chtějí nastartovat svou kariéru v IT.

Pokud chcete:
- programovat zajímavé webové nebo desktopové aplikace ||
- manuálně i automaticky testovat různorodé SW ||
- administrovat servery a spravovat sítě,
máme pro Vás několik zajímavých pracovních nabídek!

P. S. Na délce praxe nezáleží!

Jedná sa o kumulatívnu funkciu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- společně na pohovoru vybereme zaměstnání, které Vám nejlépe sedne
- jedná se o práci na hlavní pracovní poměr, celý úvazek
- jednotlivé firmy nabízejí atraktivní finanční ohodnocení podle Vašich znalostí a zkušeností a také nepřeberné množství zajímavých benefitů

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, OZVĚTE SE NÁM! Stačí, když nám zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Aktuálně obsazujeme pozice pro mnoho českých i mezinárodních softwarových firem.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Umíte základy programování v některém z programovacích jazyků Java, C/C++, C#, PHP, Javascript? ||
Orientujete se v oblasti testování SW a problematice QA? ||
Ovládáte základy administrace serverů, správy sítí?
Máte čerstvě absolvovanou technickou VŠ a po posledních prázdninách si sháníte zaměstnání? ||
Jste v posledním ročníku studia, nevíte, co s volným časem, a chtěli byste začít pracovat na svojí kariéře?
Umíte alespoň trochu anglicky?
Je na Vás spolehnutí a máte chuť na sobě makat?

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2249487  Dátum zverejnenia: 26.1.2017