Vodič MKD - Belgicko, Holandsko, Nemecko, Francúzsko, Česká Republika, Poľsko, Slovensko

Itineris, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, Belgicko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.05.2021
Od 740 EUR/mesiacZákladná mzda 740 brutto pri nastupe + denná dieta 45€ + navyše odmena €8 za každý odpracovaný deň (ku základnej mzde) . Bonusy za vykon: €0-€5-€10/den

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontajnerová preprava v krajinách EÚ (Belgicko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko) Zamestnávateľ zabezpečí dopravu do zamestnania a naspäť domov. Turnus 3+1.

- stabilná spoločnosť
- možnosť firemného rastu
- Zlepšenie platobných podmienok a iné výhody na základe určitej
odpracovanej doby vo firme (13. plat)
- vyplácanie mzdy na účet vo výplatnom termíne
- dodržiavanie legislatívy o organizácii pracovného času v doprave
- benefity
- 45 hodinové víkend pauzy na stredisku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

- platnú kartu vodiča
- skúsenosti s vedením kamiónu v rámci EÚ
- dodržiavanie predpisov
- spoľahlivosť a dochvíľnosť
- slušné vystupovanie pri kontakte s klientmi

Itineris, s.r.o. je dcérska spoločnosť firmy Move Intermodal. Move Intermodal má obrat od €120 milion, kombinuje železničnú a cestnú dopravu predovšetkým z krajín Beneluxu do Talianska a naspäť a v súčastnosti aj z a do Švédska, Turecka a Východnej Európy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1815454  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac