SAP Basis Consultant m/f

NTT DATA Business Solutions s. r. o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Istanbul, Turkey

- management of around 20 global SAP landscapes
- architectural consultancy relating to changes and maintenance
- BASIS-related project delivery
- communication between customer business/IT teams and offshore delivery centres
- evaluation of customer needs and the comprehensive processing of change request
- occasional troubleshooting on customer systems

- active participation in your future and personal responsibility
- targeted career advancement and diverse training opportunities
- team-oriented corporate culture, characterized by flat hierarchies
- secure perspective through strategic growth and strong partners
- use of the latest technologies and development of proprietary products

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu pošlite svoj profesný životopis na e-mail adresu:[email protected], do predmetu správy uveďte názov pozície. V životopise prosíme uviesť súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti itelligence Slovakia, s.r.o. v nasledujúcom znení:

„Týmto dávam súhlas spoločnosti itelligence Slovakia, s.r.o. na spracovanie, evidenciu, správu a archiváciu mojich osobných údajov, v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie počas obdobia dvoch rokov.“
Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Informácia pre uchádzačov: budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

SAP BC Senior

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- at least 3 years experience in SAP BASIS as a Consultant and/or andimistrator of SAP system landscapes
- desirable expertise in the following areas:

- virtualization and storage
- user management and GRC Access Control
- SQL Server and Oracle
- CTI and VoIP
- NetWeaver Portal or SAP BW system

- communication and social skills as well as good presentation techniques
- service orientation and initiative to maintain and improve quality for the customer
- compeleted military service (if applicable)
- advanced level of English (German is a plus)
- willingness to travel for occasional work abroad

V NTT DATA Business Solutions sme spoľahlivými sprievodcami digitálnou transformáciou. Pomáhame spoločnostiam všetkých veľkostí získať lepší prehľad vďaka sile dát a dosahovať lepších výsledkov vďaka službám a riešeniam v ekosystéme SAP - od aplikácií, cez infraštruktúru, bezpečnosť až po komunikáciu. Digitalizáciou s inováciami umožňujeme spoločnostiam rozvíjať plný potenciál. A to vďaka viac než 30 rokom skúseností a globálnemu tímu viac nez 12 000 IT expertov a expertiek. Vlastníme certifikáciu SAP Platinum Partner a sme držiteľom mnohých ocenení SAP Pinnacle Awards.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2152245  Dátum zverejnenia: 22.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou