Ružomberok - Technik Smartfónov, tabletov, PC a notebookov

Itcomplet, s.r.o.

Miesto práce
Západ 1140/23, 028 01 Trstená, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hardvérové a softvérové opravy (výmena komponentov, diagnostika, aktualizovanie softwaru, zálohovanie , inštalovanie a nastavovanie)
- Podieľanie sa na chode predajne - starostlivosť o predajňu
- Obsluha a komunikácia so zákazníkmi ( prijimanie zariadení na servis, komunikácia so zákazníkom, vybavovanie reklamácií )
- Predaj a odborná pomoc pri výbere tovaru
- Prijímanie platieb (práca s pokladňou a hotovosťou)

- motivujúce finančné ohodnotenie ( záleží od zručnosti technika )
- práca v mladej dynamicky rastúcej spoločnosti
- kreatívnu, rozmanitú a odbornú prácu
- možnosť osobného a profesijného rastu
- odborné zaškolenie
- príjemné pracovné prostredie
- individuálne benefity podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Mac OS - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
UNIX/Linux - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme energetického a odvážneho človeka, so systematickým prístupom k práci a zvereným úlohám. Očakávame, že medzi tvoje vlastnosti patria:
- komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, technická zručnosť
- Schopnosť a ochota sa učiť novým veciam
- zákaznícka orientácia, schopnosť jednať s koncovým užívateľom
- organizačné schopnosti, zodpovednosť,
- spoľahlivosť, 100% odvedená práca
- výborné komunikačné a schopnosti, obchodný duch
- záujem o dlhodobú spoluprácu
- výhodou: skúsenosť na obdobnej alebo rovnakej pozícii
- výhodou: skúsenosti so servisom mobilných telefónov a tabletov
- výhodou: POKROČILÁ znalosť softwérov v mobilných zariadeniach iOS, Android
- uchádzači, ktorí spolu so životopisom pošlú aj motivačný list budú uprednostnení.

Naša spoločnosť Itcomplet, s r.o. poskytuje od roku 2014 pozáručný servis produktov mobilných zariadení. Sme autorizovaným pozáručným servisom Apple v rámci programu IRP. Okrem servisu mobilných zariadení sa venujeme servisu notebookov, počítačov a tabletov. Našim cieľom je spokojný zákazník a neustála progresivita.

Viac o nás sa môžete dozvedieť: https://www.facebook.com/Itcompletsro/

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2621895  Dátum zverejnenia: 25.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou