Back office koordinátor

ITB Development a.s.

Miesto práce
Mickiewiczova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiackonečná mzda závisí od výšky pohyblivej zložky mzdy, ktorá tvorí tretinu mzdy a nastavuje sa s ohľadom na pracovné skúsenosti a schopnosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosti tzv. back office koordinátora zahŕňajú najmä, nie však výlučne:

- komunikáciu s klientmi a partnermi počas výstavby projektu a následne aj po odovzdaní bytu

- gesciu vo vzťahu k softvérovým produktom zmluvného poskytovateľa Realpad objednaných Mandantom,

- gesciu vo vzťahu k mobilnej aplikácii Mandanta na podporu predaja,

- prípravu a riešenie nových produktov a procesov na podporu predaja v rámci Projektov,

- prípravu, riešenie, nastavovanie a monitoring procesov spojených s produktmi a službami poskytovanými pri predaji nehnuteľností v rámci Projektov,

- prípravu, nastavovanie a servis produktov (existujúcich aj pripravovaných) po procesnej a právnej stránke (sprostredkovanie predaja, výpožička bytov, investovanie, homestaging, investuj do ITB), vrátane vyhodnocovania úspešnosti jednotlivých produktov,

- komunikáciu a nastavovanie pravidiel spolupráce s hypocentrami, positnými agentúrami, vrátane sledovania provízií; nastavovanie xsellingu, tendrov,

- kooperáciu s projektovým tímom a s predajcami pri nastavovaní produktov a súvisiacich procesov,

- komunikáciu s klientmi pri výbere štandardov/nadštandardov v Projektoch (podľa poverenia zo strany Mandanta),

- prípravu a aktualizáciu predajných a súvisiacich reportov a vyhodnotení pre potreby Mandanta, ako i pre potreby obchodného a projektového tímu,

- komunikáciu s tretími stranami pri nastavovaní a pri zmenách produktov a služieb poskytovaných Mandantom a entít zo skupiny ITB.

  • Sick day – 3 dni v roku
  • 25 dní dovolenky pre všetkých
  • Zahraničné študijné cesty
  • Letný teambuilding
  • Platené voľno na Vianoce – 3 dni
  • Káva, čaj, sladkosti na dennej báze
  • Mesačný teambuilding – „veselý štvrtok“ (budovanie vzťahov, posilnenie stability, zvýšenie atraktivity)
  • Vzdelávacie kurzy – 1x ročne (zvýšenie odbornosti)
  • Program Referral – nájdi nového kolegu za finančnú odmenu
  • Sabbatical – mesačné voľno s 50% mzdou po 5 rokoch (odmena za vernosť – posilnenie stability)
  • Celoročná zdravotná starostlivosť v súkromnej klinike – po roku práce v ITB/ASL (posilnenie stability, zvýšenie atraktivity, zvýšenie výkonnosti)
  • Pracovné raňajky – štvrťročne
  • Moderné, pekné a priestranné pracovné prostredie v centre mesta
  • priateľský kolektív
  • budovanie dôveryhodnej firemnej kultúry
  • dôraz aj na mäkké zručnosti
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • príspevok pri svadbe
  • Masáž – 2krát ročne
  • Smoothie, palacinky, ovocný deň a pod. – raz mesačne

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

projektový development

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme energického tímového, no samostatného kolegu/kolegyňu s výbornými komunikačnými schopnosťami, reprezentatívnym vystupovaním a zameraním na cieľ.

ITB Development, a.s.
ITB Development je jednou z popredných developerských spoločností, ktorá je známa najmä vďaka inovatívnemu prístupu. Bola založená v roku 2003, má slovenských majiteľov, ktorí zároveň vedú spoločnosť na dennej báze. ITB má za sebou množstvo zrealizovaných projektov a spokojných zákazníkov. Spoločnosť sa špecializuje na projekty, ktoré sa svojou koncepciou odlišujú od ostatnej ponuky na trhu. Do svojich projektov vnáša filozofiu harmónie projektu s jeho okolím, či už ide o zeleň, okolitú zástavbu a predovšetkým o prínos do života pre budúcich majiteľov ale aj celej komunity.
Súčasťou skupiny ITB je architektonické štúdio Architekti Šebo Lichý, ktoré je jedným zo základných pilierov výnimočnosti developerských projektov ITB Development.
Najznámejšie projekty :
• Rezidenčný komplex Čerešne, Dúbravka
• Rezidenčné domy Kolísky, Záhorská Bystrica
• Rezidenčné domy Gansberg, Koliba
• Rezidenčný dom Nový Háj, Petržalka
• Rezidenčný dom Sokolská Residence
• Rezidenčný dom MAMAPAPA, Dúbravka
• Business Garden Štefánikova
• Biznis centrum Wallenrod
• Stavebné pozemky Zlatá Zem Pezinok
• Obytná zóna Rusovský sad
• Rezidenčný dom Vista Residence

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4788221  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac