Kontrolór nákladov projektu

ITB Development a.s.

Miesto práce
Mickiewiczova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacKonečná mzda závisí od výšky ročnej odmeny, ktorá sa nastavuje do výšky 5000 eur s ohľadom na pracovné skúsenosti a schopnosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosti kontrolóra nákladov projektu zahŕňajú najmä, nie však výlučne:

- Controlling a detailná analýza nákladov jednotlivých projektov

- Kontrola účtovných dát a kódovanie nákladových položiek

- Spracovanie dát v systéme RSV - RIADENIE STAVEBNEJ VÝROBY

- Mesačný reporting výstupov priamemu nadriadenému

- Spolupráca s externými účtovníkmi a kolegami z iných oddelení pri kontrole nákladov

- Príprava podkladov pre potreby finančného oddelenia

  • Sick day – 3 dni v roku
  • 25 dní dovolenky pre všetkých
  • Zahraničné študijné cesty
  • Letný teambuilding
  • Platené voľno na Vianoce – 3 dni
  • Káva, čaj, sladkosti na dennej báze
  • Mesačný teambuilding – „veselý štvrtok“ (budovanie vzťahov, posilnenie stability, zvýšenie atraktivity)
  • Vzdelávacie kurzy – 1x ročne (zvýšenie odbornosti)
  • Program Referral – nájdi nového kolegu za finančnú odmenu
  • Sabbatical – mesačné voľno s 50% mzdou po 5 rokoch (odmena za vernosť – posilnenie stability)
  • Celoročná zdravotná starostlivosť v súkromnej klinike – po roku práce v ITB/ASL (posilnenie stability, zvýšenie atraktivity, zvýšenie výkonnosti)
  • Pracovné raňajky – štvrťročne
  • Moderné, pekné a priestranné pracovné prostredie v centre mesta
  • priateľský kolektív
  • budovanie dôveryhodnej firemnej kultúry
  • dôraz aj na mäkké zručnosti
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • príspevok pri svadbe
  • Masáž – 2krát ročne
  • Smoothie, palacinky, ovocný deň a pod. – raz mesačne

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika stavebníctva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Office (najmä Excel) - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti controllingu aspoň 1 rok - výhodou

Počet rokov praxe

5

Hľadáme energického tímového, no samostatného kolegu/kolegyňu s výbornými komunikačnými schopnosťami a zmyslom pre detail.

ITB Development, a.s.
ITB Development je jednou z popredných developerských spoločností, ktorá je známa najmä vďaka inovatívnemu prístupu. Bola založená v roku 2003, má slovenských majiteľov, ktorí zároveň vedú spoločnosť na dennej báze. ITB má za sebou množstvo zrealizovaných projektov a spokojných zákazníkov. Spoločnosť sa špecializuje na projekty, ktoré sa svojou koncepciou odlišujú od ostatnej ponuky na trhu. Do svojich projektov vnáša filozofiu harmónie projektu s jeho okolím, či už ide o zeleň, okolitú zástavbu a predovšetkým o prínos do života pre budúcich majiteľov ale aj celej komunity.
Súčasťou skupiny ITB je architektonické štúdio Architekti Šebo Lichý, ktoré je jedným zo základných pilierov výnimočnosti developerských projektov ITB Development.
Najznámejšie projekty :
• Rezidenčný komplex Čerešne, Dúbravka
• Rezidenčné domy Kolísky, Záhorská Bystrica
• Rezidenčné domy Gansberg, Koliba
• Rezidenčný dom Nový Háj, Petržalka
• Rezidenčný dom Sokolská Residence
• Rezidenčný dom MAMAPAPA, Dúbravka
• Business Garden Štefánikova
• Biznis centrum Wallenrod
• Stavebné pozemky Zlatá Zem Pezinok
• Obytná zóna Rusovský sad
• Rezidenčný dom Vista Residence

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Sališová
Tel.: +421232101721
E-mail: poslať životopis
ID: 4788221  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac