Pomocná asistentka

ITALY FASHION MODEL, s.r.o

Miesto práce
Seberíniho 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna práca, práca s počítačom, komunikácia so zahraničnými klientami, organizovanie cástingov, príprava reklamného materiálu, práca s e-shopom a tovarom a pod...
Požadujeme:
- znalosť talianského jazyka je podmienkou
- veľmi dobrá orientácia na internete a PC
- organizačné schopnosti, spoľahlivosť, pracovitosť

Práca je zatiaľ na 4 hod. denne PO-PI od 09.00-13.00 hod. s možnosťou prejsť od septembra na 8 hod. (pri vzájomnej spokojnosti). NÁSTUP - PO DOHODE (pri vážnom záujme je možný nástup aj priamo od septembra).
Ponúkame 300 € mesačne v čistom (platí pre 4 hod. denne) + motivačný odmeňovací systém (všetky podrobnejšie informácie podáme pri osobnom pohovore).

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu s fotografiou. Budeme Vás kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Požadujeme:

Naša spoločnosť sa zaoberá modelingom a hostesingom, ale taktiež aj importom-exportom talianskych výrobkov.
www.italyfashionmodel.eu
www.tuscanyimport-export.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2569711  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou